преходен ще го направя присмехулник ансамбъл с обръч мощност укриване Верен

Българският ансамбъл остана без медал на 5 обръча

04.05. АНСАМБЪЛЪТ НА БЪЛГАРИЯ ПОВЕДЕ ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД  ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЪЧЕТАНИЕТО С 5 ОБРЪЧА НА FIG WC Challenge Guadalajara🇧🇬  - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития,  награди, информация
04.05. АНСАМБЪЛЪТ НА БЪЛГАРИЯ ПОВЕДЕ ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЪЧЕТАНИЕТО С 5 ОБРЪЧА НА FIG WC Challenge Guadalajara🇧🇬 - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация

Ансамбълът с ново съчетание с обръчи и бухалки - Стадион

Ансамбълът ни временно е трети след изиграването на композицията с 5 обръча

Световна титла: Ансамбълът ни със злато на пет обръча (СНИМКИ/ВИДЕО) -  България - DarikNews.bg
Световна титла: Ансамбълът ни със злато на пет обръча (СНИМКИ/ВИДЕО) - България - DarikNews.bg

Златен медал за ансамбъла на България във финала с 5 обръча - Общество -  Спорт - Новините на NOVA - NOVA
Златен медал за ансамбъла на България във финала с 5 обръча - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Новият ансамбъл показа за първи път пред публика композициите си за  настоящия сезон - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA
Новият ансамбъл показа за първи път пред публика композициите си за настоящия сезон - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Ансамбълът с титла на пет обръча от СК в София

Повече от гимнастика, повече от спорт, злато за ансамбъла на пет обръча -  beautyinsport.com
Повече от гимнастика, повече от спорт, злато за ансамбъла на пет обръча - beautyinsport.com

Ансамбълът ни по художествена гимнастика със злато от турнира в Москва -  Общество - DarikNews.bg
Ансамбълът ни по художествена гимнастика със злато от турнира в Москва - Общество - DarikNews.bg

Наша гордост! Ансамбълът ни спечели златото на обръчи | Гимнастика | Новини  от България и Света | OFFNews.bg
Наша гордост! Ансамбълът ни спечели златото на обръчи | Гимнастика | Новини от България и Света | OFFNews.bg

След композицията с пет обръча ансамбълът временно заема третото място на  Световната купа - По света и у нас - БНТ Новини
След композицията с пет обръча ансамбълът временно заема третото място на Световната купа - По света и у нас - БНТ Новини

Златен медал за българския ансамбъл на финала на пет обръча - По света и у  нас - БНТ Новини
Златен медал за българския ансамбъл на финала на пет обръча - По света и у нас - БНТ Новини

Българският ансамбъл със злато на пет обръча в София | спортни новини от  insport.bg
Българският ансамбъл със злато на пет обръча в София | спортни новини от insport.bg

БТА :: Ансамбълът на България се класира за финала на пет обръча на  Световното първенство в София
БТА :: Ансамбълът на България се класира за финала на пет обръча на Световното първенство в София

Ансамбълът ни взе златото и във финала с пет обръча - Bgonair

Ансамбълът ни се класира осми във финала на пет обръча - Спорт - Телеграф

Диамантите и България на крака! Новият ни ансамбъл е световен шампион! -  168 Часа
Диамантите и България на крака! Новият ни ансамбъл е световен шампион! - 168 Часа

Грешки оставиха ансамбъла ни на седмото място във финала на пет обръча -  Още спорт - Световна купа по художествена гимнастика - Gong.bg
Грешки оставиха ансамбъла ни на седмото място във финала на пет обръча - Още спорт - Световна купа по художествена гимнастика - Gong.bg

Ансамбълът ни пети на обръчи и бухалки в Баку

Сребро за ансамбъла ни на обръчи ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Дебютът на новия ансамбъл: “Нервност и красота” - 24plovdiv.bg

Нови медали за гимнастичките ни на Световната купа в Казан (СНИМКИ) - NOVA

България - обръчи - многобой - Световна купа по художествена гимнастика -  София 2019 - YouTube
България - обръчи - многобой - Световна купа по художествена гимнастика - София 2019 - YouTube

Ансамбълът ни остана осми на финала на пет обръча на Световното в София -  Topsport.bg
Ансамбълът ни остана осми на финала на пет обръча на Световното в София - Topsport.bg