Убеждаване шампион морско пристанище аспарухов меч Остров Стюарт единствен по рода си декан

Аспарухов меч” – 2013 | Община Пловдив

Йоана Илиева спечели "Аспарухов меч" - Спорт - БНР Новини

Италианец спечели „Аспарухов меч“ в Пловдив | Sporten Plovdiv

Тодор Стойчев vs M.Stigliano ITA, "Аспарухов меч",коментатор З. Ванчев  -Академия "Васил Етрополски " - YouTube
Тодор Стойчев vs M.Stigliano ITA, "Аспарухов меч",коментатор З. Ванчев -Академия "Васил Етрополски " - YouTube

Италианец с "Аспарухов меч", Стойчев взе приза "Лекарски"

Сабльори от 39 държави ще участват на "Аспарухов меч" - Спорт - БНР Новини

Алдо Монтано спечели "Аспарухов меч" - Topsport.bg

Тодор Стойчев завърши 14-ти на "Аспарухов меч" и спечели наградата  "Лекарски" - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Тодор Стойчев завърши 14-ти на "Аспарухов меч" и спечели наградата "Лекарски" - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Тодор Стойчев стигна до Топ 16 на „Аспарухов меч” ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Тодор Стойчев стигна до Топ 16 на „Аспарухов меч” ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Страхотен успех за България на Аспарухов меч - Още спорт - Други спортове -  Gong.bg
Страхотен успех за България на Аспарухов меч - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Тодор Стойчев спечели бронзов медал на международния турнир "Аспарухов меч"  - VoiceInSport.bg
Тодор Стойчев спечели бронзов медал на международния турнир "Аспарухов меч" - VoiceInSport.bg

Германец спечели Аспарухов меч - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Тодор Стойчев завърши 14-ти на „Аспарухов меч“ и спечели наградата  „Лекарски“, италианец триумфира на първо място - Спорт - Телеграф
Тодор Стойчев завърши 14-ти на „Аспарухов меч“ и спечели наградата „Лекарски“, италианец триумфира на първо място - Спорт - Телеграф

Тодор Стойчев vs BEN Avram USA,"Аспарухов меч", коментатор З. Ванчев -  Академия "Васил Етрополски " - YouTube
Тодор Стойчев vs BEN Avram USA,"Аспарухов меч", коментатор З. Ванчев - Академия "Васил Етрополски " - YouTube

Италианец спечели турнира по сабя "Аспарухов меч" - Topsport.bg

Първи медал за България от международния турнир Аспарухов меч - Спорт -  Dsport.bg
Първи медал за България от международния турнир Аспарухов меч - Спорт - Dsport.bg

По света и у нас - БНТ Новини

Тодор Стойчев завърши трети по време на Световната купа по фехтовка за  младежи в Пловдив - По света и у нас - БНТ Новини
Тодор Стойчев завърши трети по време на Световната купа по фехтовка за младежи в Пловдив - По света и у нас - БНТ Новини

Американка спечели титлата на турнира по фехтовка "Аспарухов меч"