почтен Плъзгащи обувки регулируем атанас николов тенис трагедия ваксинация кухина

Новини - Българска федерация по тенис

Tennis Club Septemvri Резултати тенис турнир 22.06.2019г. - Tennis Club  Septemvri
Tennis Club Septemvri Резултати тенис турнир 22.06.2019г. - Tennis Club Septemvri

Първи канадски финал в историята на тениса - Тенис - Мъже - Gong.bg

Тенис Талант

БТА :: Симона Халеп спечели турнира по тенис в Торонто за трети път в  кариерата си
БТА :: Симона Халеп спечели турнира по тенис в Торонто за трети път в кариерата си

Ловешките тенисисти водят във временното класиране по тенис на маса в  Северозападна В – група, мъже | Община Ловеч
Ловешките тенисисти водят във временното класиране по тенис на маса в Северозападна В – група, мъже | Община Ловеч

ТЕНИС: Две титли за Добрич на международния турнир на кортовете на  „Добруджа“
ТЕНИС: Две титли за Добрич на международния турнир на кортовете на „Добруджа“

Турнир по тенис на корт започна във Вършец - Спорт

За първи път: Велико Търново приема държавното първенство по тенис за мъже  и жени
За първи път: Велико Търново приема държавното първенство по тенис за мъже и жени

Тенис корт като на Аустрелия Оупън в новия спортен комплекс на Бургас

Дарислав Николов е новият шампион в кралската класа на Интерактив тенис -  Тенис - Мъже - Gong.bg
Дарислав Николов е новият шампион в кралската класа на Интерактив тенис - Тенис - Мъже - Gong.bg

Аустрелиън Оупън съвсем опустя - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Северозападна лига по тенис на маса - Резултати от Първия кръг на  Северозападната лига по тенис на маса. Домакин на турнира е Комета+ Луковит  Белун 3 - Балкан 0:4 Владимир Николов -
Северозападна лига по тенис на маса - Резултати от Първия кръг на Северозападната лига по тенис на маса. Домакин на турнира е Комета+ Луковит Белун 3 - Балкан 0:4 Владимир Николов -

Медведев е на полуфинал в Синсинати - Тенис - Мъже - Gong.bg

Любителски тенис турнири - Interactive Tennis | ⚡️Вече са ясни първите  квалификанти, класирали се за основна схема на Sofia Masters 1000 |... |  Facebook
Любителски тенис турнири - Interactive Tennis | ⚡️Вече са ясни първите квалификанти, класирали се за основна схема на Sofia Masters 1000 |... | Facebook

Григор и компания се събраха за United Cup - България Днес

Матеуш Ейсмонд дебютира в Интерактив тенис с трофей - Interactive-Tennis.com

БТА :: Румънката Ирина-Камелия Бегу триумфира на турнира по тенис за жени в  Палермо
БТА :: Румънката Ирина-Камелия Бегу триумфира на турнира по тенис за жени в Палермо

Матеуш Ейсмонд дебютира в Интерактив тенис с трофей - Тенис - Dsport.bg

Шампион на България по тенис води летен лагер за деца на Националния ОББ  тенис център
Шампион на България по тенис води летен лагер за деца на Националния ОББ тенис център