декан Оплакват фантастичен биатлон програма световна купа 2016 2017 тъгувам Препоръка T

Елвира Йоберг с първа победа в Световната купа по биатлон, Тодорова 45-а

БТА :: Спринтът при жените от финалите за сезона на Световната купа по  биатлон беше преносрочен за петък
БТА :: Спринтът при жените от финалите за сезона на Световната купа по биатлон беше преносрочен за петък

Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във  Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф
Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф

България влезе в "Топ 15" при щафетите на Световна купа по биатлон

Календар за сезон 2022/2023 - Световна купа

Промяна в програмата на Световната купа по биатлон | спортни новини от  insport.bg
Промяна в програмата на Световната купа по биатлон | спортни новини от insport.bg

Подготвя се бойкот на финалите за световната купа по биатлон в Тюмен -  Topsport.bg
Подготвя се бойкот на финалите за световната купа по биатлон в Тюмен - Topsport.bg

Биатлон България / Biathlon BG - Sports | Facebook

Фийон Майе спечели СК в мъжкия биатлон с второ място в масовия старт - Още  спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Фийон Майе спечели СК в мъжкия биатлон с второ място в масовия старт - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Промяна в програмата на Световната купа по биатлон - По света и у нас - БНТ  Новини
Промяна в програмата на Световната купа по биатлон - По света и у нас - БНТ Новини

Биатлон – Световна купа 2018-2019 година – Expertche.org

Спринтът при жените от финалите на СК по биатлон беше преносрочен за петък  - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Спринтът при жените от финалите на СК по биатлон беше преносрочен за петък - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

17-то място за България - Спорт

Милена Тодорва с първи точки за сезона за Световната купа по биатлон - По  света и у нас - БНТ Новини
Милена Тодорва с първи точки за сезона за Световната купа по биатлон - По света и у нас - БНТ Новини