литература закусвам инспекция биатлон световна купа щафета мъже ограничен мрежа прилив на прилив

БТА :: Норвегия триумфира в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон  в Антолц-Антерселва, квартетът на България не завърши
БТА :: Норвегия триумфира в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон в Антолц-Антерселва, квартетът на България не завърши

БТА :: Норвегия спечели първата щафета при мъжете от Световната купа по  биатлон, България завърши на 17-о място
БТА :: Норвегия спечели първата щафета при мъжете от Световната купа по биатлон, България завърши на 17-о място

Норвегия спечели щафетата за жени от СК по биатлон - Зимни - Dsport.bg

България е на 18-о място в щафетата за жени от Световната купа по биатлон,  Франция е шампион - Зимни - Dsport.bg
България е на 18-о място в щафетата за жени от Световната купа по биатлон, Франция е шампион - Зимни - Dsport.bg

Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже - bgtime.tv

Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен,  България завърши на 18-о място – Тема Спорт
Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен, България завърши на 18-о място – Тема Спорт

Мъжката щафета със 17-о място за Световната купа по биатлон - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
Мъжката щафета със 17-о място за Световната купа по биатлон - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Норвегия спечели единичната смесена щафета от Световната купа по биатлон в  Поклюка, България завърши на 22-о място - Вестник Утро
Норвегия спечели единичната смесена щафета от Световната купа по биатлон в Поклюка, България завърши на 22-о място - Вестник Утро

Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа |  Троян експрес
Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа | Троян експрес

Без българско участие в щафетите от Световната купа по биатлон в Контиолахти

Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен,  България завърши на 18-о място - Вестник Утро
Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен, България завърши на 18-о място - Вестник Утро

Норвегия победи и в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон - АНТЕНИ

Триумф за Норвегия в щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Контиолахти - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона  -PlovdivskiNovini.bg
Триумф за Норвегия в щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Контиолахти - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg

Биатлон България / Biathlon BG - Halaman Utama | Facebook

17-то място за България - Спорт

БТА :: Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната  купа по биатлон, България остана на 19-о място
БТА :: Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място

Норвегия спечели първата щафета при мъжете за Световната купа по биатлон -  Труд
Норвегия спечели първата щафета при мъжете за Световната купа по биатлон - Труд

Биатлон: Световна купа Хохфилцен - bgtime.tv

България заплашена от загуба на квоти в биатлона

Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната  купа по биатлон, България остана на 19-о място - Зимни - Dsport.bg
Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място - Зимни - Dsport.bg

Норвегия спечели мъжката щафета в биатлона, българите - на 21-о място -  Стадион
Норвегия спечели мъжката щафета в биатлона, българите - на 21-о място - Стадион

Норвегия спечели първата щафета от Световната купа по биатлон при мъжете

Спорт по телевизията - Труд

Русия спечели щафетата за мъже от Световната купа по биатлон в Руполдинг,  България завърши на 15-о място
Русия спечели щафетата за мъже от Световната купа по биатлон в Руполдинг, България завърши на 15-о място