Home

по същество статистика след училище българска федерация по кънки общо събрание 2018 случаен точен Силен вятър

Българска Федерация по Кънки - YouTube

На първия Вратарски лагер за 2019 г. на ст. Славия се явиха 15 вратаря от  всички клубове. - Българска Федерация по Хокей на Лед
На първия Вратарски лагер за 2019 г. на ст. Славия се явиха 15 вратаря от всички клубове. - Българска Федерация по Хокей на Лед

БТА :: Александра Фейгин се класира за волната програма на Световното  първенство по фигурно пързаляне в Сайтама
БТА :: Александра Фейгин се класира за волната програма на Световното първенство по фигурно пързаляне в Сайтама

We Are Figure Skating | Sofia | Facebook

Кънки - Новини

Проекта "Подай пас, не фас" ще привлича деца към спорта. - Българска  Федерация по Хокей на Лед
Проекта "Подай пас, не фас" ще привлича деца към спорта. - Българска Федерация по Хокей на Лед

Завърши Държавното първенство за юноши до 18-годишна възраст. - Българска  Федерация по Хокей на Лед
Завърши Държавното първенство за юноши до 18-годишна възраст. - Българска Федерация по Хокей на Лед

BSF - Bulgarian Skating Federation, БФК - Българска Федерация по кънки

БТА :: Александра Фейгин е с 24 стартов номер за кратката програма утре на  Европейското първенство по фигурно пързаляне във Финландия
БТА :: Александра Фейгин е с 24 стартов номер за кратката програма утре на Европейското първенство по фигурно пързаляне във Финландия

БТА :: Александра Фейгин зае 24-о място на Световното първенство по фигурно  пързаляне в Сайтама
БТА :: Александра Фейгин зае 24-о място на Световното първенство по фигурно пързаляне в Сайтама

Начало | Българска федерация по хокей на лед

България взе трето място на Световното първенство за жени в трета Дивизия - Българска  Федерация по Хокей на Лед
България взе трето място на Световното първенство за жени в трета Дивизия - Българска Федерация по Хокей на Лед

Първа тренировка подиум в Израел на нашите момичета | By Българска федерация  художествена гимнастика - Официална страница | Facebook
Първа тренировка подиум в Израел на нашите момичета | By Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница | Facebook

Покана за свикване на Общо събрание на БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ  КАРАТЕ /БНФК/
Покана за свикване на Общо събрание на БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ КАРАТЕ /БНФК/

Без големи състезания по кънки в „Зимния дворец“ - Сигурност в новините |  SafeNews.bg
Без големи състезания по кънки в „Зимния дворец“ - Сигурност в новините | SafeNews.bg

БТА :: Японци поведоха при спортните двойки на шампионата на планетата по  фигурно пързаляне
БТА :: Японци поведоха при спортните двойки на шампионата на планетата по фигурно пързаляне

Световното първенство по хокей на лед за младежи до 20 години в ІІІ дивизия  - Българска Федерация по Хокей на Лед
Световното първенство по хокей на лед за младежи до 20 години в ІІІ дивизия - Българска Федерация по Хокей на Лед