отклоняват нехайство граница важни турнири по тенис Холивуд Съвети разпределение

Уникален тенис турнир за любители стартира в София - Tennis.bg

Предстоящи 2023 тенис турнири – Tennis Fox

БТА :: Пьотр Нестеров и Симон Антъни Иванов се класираха за четвъртфиналите  на двойки на турнир по тенис в Тунис
БТА :: Пьотр Нестеров и Симон Антъни Иванов се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Тунис

Поредното издание на турнира по тенис на корт „Приятели Русе“ събра десетки  почитатели | Община Русе
Поредното издание на турнира по тенис на корт „Приятели Русе“ събра десетки почитатели | Община Русе

Виландер: Григор е един от най-важните играчи; може отново да стигне  1/2-финал в Мелбърн - Tennis.bg
Виландер: Григор е един от най-важните играчи; може отново да стигне 1/2-финал в Мелбърн - Tennis.bg

Ето ги шампионите и подгласниците от тенис турнира в Пловдив при  12-годишните
Ето ги шампионите и подгласниците от тенис турнира в Пловдив при 12-годишните

БТА :: САЩ с втора победа в група "D" на отборния тенис-турнир за Купа  Дейвис, важни победи за Сърбия и Хърватия
БТА :: САЩ с втора победа в група "D" на отборния тенис-турнир за Купа Дейвис, важни победи за Сърбия и Хърватия

ОФИЦИАЛНО: България ще участва в новия световен турнир по тенис - Gol

Резултати от любителски тенис турнир 19.11.2022г – Тенис Клуб Люлин 6

Три важни промени в олимпийския тенис турнир на Игрите в Токио - Олимпиада  2020
Три важни промени в олимпийския тенис турнир на Игрите в Токио - Олимпиада 2020

Луди партита без правила: Турнирът на Джокович се оказа пълен провал |  Новини и анализи по международни теми | DW | 23.06.2020
Луди партита без правила: Турнирът на Джокович се оказа пълен провал | Новини и анализи по международни теми | DW | 23.06.2020

Двойката Нестеров-Милев спечели изцяло българския финал на турнира по тенис  в Созопол
Двойката Нестеров-Милев спечели изцяло българския финал на турнира по тенис в Созопол

Закон спира Джокович за важни турнири

Джокович спечели финалния турнир на АТР - Спорт - БНР Новини

Британец поднесе голяма изненада на турнира в Лондон - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Британец поднесе голяма изненада на турнира в Лондон - Тенис - Мъже - Gong.bg

Андрея Глушкова с второ място на сингъл на турнир от Тенис Европа в Гърция  - VoiceInSport.bg
Андрея Глушкова с второ място на сингъл на турнир от Тенис Европа в Гърция - VoiceInSport.bg

Започва Финалния турнир по тенис в Торино - Тенис - Мъже - Gong.bg

Световният №1 в тениса отпадна от финалния турнир на ATP | СЕГА

София Оупън" стана първият мъжки турнир, контролиран изцяло от жени | СЕГА

Тенис – Уикипедия

Sofia Open 2022 от 25 септември - звездите на световния тенис за седми път  в България - Topsport.bg
Sofia Open 2022 от 25 септември - звездите на световния тенис за седми път в България - Topsport.bg

Надал и Тийм се завръщат: Всичко най-важно за демонстративния турнир в Абу  Даби - Tennis.bg
Надал и Тийм се завръщат: Всичко най-важно за демонстративния турнир в Абу Даби - Tennis.bg

Четирима българи с успехи на тенис турнир - Спорт - БНР Новини

За първи път от век насам - САЩ без медал от олимпийския турнир по тенис -  По света и у нас - БНТ Новини
За първи път от век насам - САЩ без медал от олимпийския турнир по тенис - По света и у нас - БНТ Новини