Картофи гланц актив венци иванов тенис дух теория добавям

Нов шампион в Challenger сериите на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Венци Иванов е новият старши треньор на Беласица - БГ Футбол - Втора лига -  Gong.bg
Венци Иванов е новият старши треньор на Беласица - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg

Четвъртфинал на сингъл за Мартин Илиев на Държавното по тенис на корт за  мъже, Никол Русева стигна полуфинал на двойки – жени | Вестник Борба -  областен всекидневник, Велико Търново
Четвъртфинал на сингъл за Мартин Илиев на Държавното по тенис на корт за мъже, Никол Русева стигна полуфинал на двойки – жени | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Българи на финал на турнир по тенис в Гърция

Иванов и Грозданов на четвъртфинал на двойки - Topsport.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Водещите ни тенисисти влизат в спор за „уайлд кард“ за София Оупън

Завърши третият тенис турнир на ОББ за любители с над 130 участници |  Корнер.dir.bg
Завърши третият тенис турнир на ОББ за любители с над 130 участници | Корнер.dir.bg

Мъри загуби от руснак във втория кръг в Рен - Тенис - Мъже - Gong.bg

Максимилиан Борисов и Стела Пеева са шампионите от Държавния турнир по тенис  до 18 г. Вестник Фактор Бургас
Максимилиан Борисов и Стела Пеева са шампионите от Държавния турнир по тенис до 18 г. Вестник Фактор Бургас

Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за  мъже и жени
Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за мъже и жени

Мартин Илиев и Цвети Йотова спечелиха Държавния турнир в Созопол - Tennis.bg

Venci Ivanov - Tennis Bulgaria Bio, Stats, Game Schedule

БТА :: Корне и Мертенс достигнаха до четвъртфиналите на турнира по тенис в  Монастир
БТА :: Корне и Мертенс достигнаха до четвъртфиналите на турнира по тенис в Монастир

Ясни са полуфиналите на Държавното отборно първенство за мъже - Tribune.bg

Наградиха победителите от турнира по тенис, организиран от Работнически  клуб „Спорт и здраве“ - Русе | Община Русе
Наградиха победителите от турнира по тенис, организиран от Работнически клуб „Спорт и здраве“ - Русе | Община Русе

С турнир на СК "Дема" до 16 години завърши държавният календар за годината,  Диан Недев и Елена Кралева спечелиха титлите - Спортен комплекс Дема
С турнир на СК "Дема" до 16 години завърши държавният календар за годината, Диан Недев и Елена Кралева спечелиха титлите - Спортен комплекс Дема

Мартин Илиев и Цвети Йотова спечелиха Държавния турнир до 18 г. на Тенис  център „Санта Марина“
Мартин Илиев и Цвети Йотова спечелиха Държавния турнир до 18 г. на Тенис център „Санта Марина“

Симова/Тодоров и Герасимов/Харалампиев са шампионите в любителския турнир  на ОББ – TennisKafe
Симова/Тодоров и Герасимов/Харалампиев са шампионите в любителския турнир на ОББ – TennisKafe

Симон-Антони Иванов достигна първи финал на ITF турнир - Тенис - Dsport.bg

Нова гореща двойка в родния спорт: Антъни Иванов и Дария Радулова за  пресечната точка на плуването с тениса
Нова гореща двойка в родния спорт: Антъни Иванов и Дария Радулова за пресечната точка на плуването с тениса