Турнир по водна топка „BURGAS AND THE SEA BULGARIA“

Юношеските национали по водна топка се класираха за Европейското в Бургас -  Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Юношеските национали по водна топка се класираха за Европейското в Бургас - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Международен турнир по водна топка за девойки "Купа Бургас" |  Община Бургас
Международен турнир по водна топка за девойки "Купа Бургас" | Община Бургас

НА МОРЕТО | Бургаски отбори влязоха в тройката на България по водна топка

Два бургаски отбора в Топ 3 по водна топка у нас - Chernomorie-bg.com -  новини от Черноморието
Два бургаски отбора в Топ 3 по водна топка у нас - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

СКВТ „Черноморец“ (Бургас) - БФВТ

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Клуб по Водна Топка "Арена Бургас"

Исторически успех: Бургас за първи път има златни момичета във водната топка  - Бургас - DarikNews.bg
Исторически успех: Бургас за първи път има златни момичета във водната топка - Бургас - DarikNews.bg

СКВТ "Нептун" Бургас

Черноморец първенци по водна топка

Два бургаски тима на финала първенството по водна топка -  Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието
Два бургаски тима на финала първенството по водна топка - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Положителен тест за COVID-19 отложи финал по водна топка в Бургас |  Грамофона - новини от Бургас, България и света.
Положителен тест за COVID-19 отложи финал по водна топка в Бургас | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Черноморец“ – сребърни медалисти по водна топка - Спорт

Водна Топка Черноморец Бургас | Facebook

Излъчват пряко квалификациите по водна топка на „Парк Арена ОЗК“ - Новини  от Бургас
Излъчват пряко квалификациите по водна топка на „Парк Арена ОЗК“ - Новини от Бургас

Бургаски отбор стана вицешампион по водна топка за U13 - Спорт

Приключи лагерът на националите по водна топка в Бургас - Новини от Бургас

Изгряващата звезда във водната топка - "Арена Бургас", се класира за  следващата фаза от Държавното първенство за U13 - Последни новини от Бургас  и региона E-burgas.com
Изгряващата звезда във водната топка - "Арена Бургас", се класира за следващата фаза от Държавното първенство за U13 - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

КВТ „Арена Бургас“ (Бургас) - БФВТ

Спортен клуб по водна топка Черноморец | Grabo Mobile

Два бургаски отбора се класираха за финала по водна топка | Община Бургас

Арена Бургас спечели големия турнир по водна топка за U13 "Св. Николай  Чудотворец" в Бургас - Bgswim.com
Арена Бургас спечели големия турнир по водна топка за U13 "Св. Николай Чудотворец" в Бургас - Bgswim.com

Басейнът на Флората приема суперфиналите за юноши и мъже по водна топка -  Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com
Басейнът на Флората приема суперфиналите за юноши и мъже по водна топка - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com