форум гол преднамерено водна топка момчета 2018 бургас пресичане очарователен крепост

Албуми
Албуми

Водна топка в снимки / Water polo in pictures

водна топка U15 Archives - БФВТ

Бургас за първи път има златни момичета във водната топка! | Община Бургас

U15 е новият шампион на България!

България е на 14-о място на европейското първенство по водна топка в Бургас  - Topsport.bg
България е на 14-о място на европейското първенство по водна топка в Бургас - Topsport.bg

Черноморец стана вицешампион по водна топка - Последни новини от Бургас и  региона E-burgas.com
Черноморец стана вицешампион по водна топка - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното  първенство по водна топка за мъже | Община Бургас
Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното първенство по водна топка за мъже | Община Бургас

КВТ „Арена Бургас“ (Бургас) - БФВТ

Черноморец и Нептун попълниха финалната шестица на водна топка за юноши |  Грамофона - новини от Бургас, България и света.
Черноморец и Нептун попълниха финалната шестица на водна топка за юноши | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

За първи път 3 варненски отбора в Топ 4 на мъжкия шампионат по водна топка

КВС Бургас поднесе изненадата и е трети за Купата на България по водна топка  при мъжете. Локо НН първи – "БУРГАС"
КВС Бургас поднесе изненадата и е трети за Купата на България по водна топка при мъжете. Локо НН първи – "БУРГАС"

Албуми
Албуми

Община Бургас

Новини
Новини

Локо НН с трета поредна титла при мъжете на водна топка - Bgswim.com

За първи път: Три варненски отбора са в Топ 4 на мъжкия шампионат по водна  топка - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
За първи път: Три варненски отбора са в Топ 4 на мъжкия шампионат по водна топка - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

В Бургас се разпределят медалите в мъжкото първенство по водна топка -  Bgswim.com
В Бургас се разпределят медалите в мъжкото първенство по водна топка - Bgswim.com

3-ти Международен турнир по Водна топка „Александър Панговски – Шуната “  Бургас 2018г.
3-ти Международен турнир по Водна топка „Александър Панговски – Шуната “ Бургас 2018г.