лагер начало механично водна топка световен шампион съвет Постигане е

Свилен Пиралков: Развитието на водната топка в България спря през 1996 г.

Унгария световен шампион по водна топка

Световен вицешампион по водна топка - част от „Черноморец“ - Спорт

Испания триумфира със световната титла по водна топка (ВИДЕО) - Lupa BG

Иван Славков-Батето е част от най-великата победа на българската водна топка  преди 50 г.
Иван Славков-Батето е част от най-великата победа на българската водна топка преди 50 г.

СПОРТНИ ПОСТИЖЕНИЯ ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

Сърбия стана световен шампион по водна топка - Topsport.bg

Черноморец“ – сребърни медалисти по водна топка - Спорт

Участници в Суперфинала за мъже - ЦСКА - БФВТ

Олимпийският шампион и световният първенец по водна топка със загуби

Водна топка ЦСКА - ИСТОРИЯ ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

Хърватия спечели пред родна публика европейската титла по водна топка за  мъже - Утро
Хърватия спечели пред родна публика европейската титла по водна топка за мъже - Утро

БТА :: Хърватия елиминира олимпийския шампион Сърбия на четвъртфиналите на  Световното първенство по водна топка за мъже
БТА :: Хърватия елиминира олимпийския шампион Сърбия на четвъртфиналите на Световното първенство по водна топка за мъже

Олимпийският шампион Сърбия срещу световния Италия на 1/4-финалите на в  турнира по водна топка
Олимпийският шампион Сърбия срещу световния Италия на 1/4-финалите на в турнира по водна топка

ЦСКА е шампион по водна топка за рекорден 39-ти път - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
ЦСКА е шампион по водна топка за рекорден 39-ти път - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Жестока гавра във водната топка: Домакините на Световното първенство бяха  сразени с рекордното 64:0 - Webcafe.bg
Жестока гавра във водната топка: Домакините на Световното първенство бяха сразени с рекордното 64:0 - Webcafe.bg

БТА :: Испания е новият световен шампион по водна топка за мъже след победа  на финала над Италия с дузпи
БТА :: Испания е новият световен шампион по водна топка за мъже след победа на финала над Италия с дузпи

Унгария спечели олимпийска квота за Токио и гони на финал срещу Испания  първа европейска титла от 21 години Николай Кръстев Будапеща Пратеник на  сп. СПРИНТ Във финала на 34-ия европейски шампионат по
Унгария спечели олимпийска квота за Токио и гони на финал срещу Испания първа европейска титла от 21 години Николай Кръстев Будапеща Пратеник на сп. СПРИНТ Във финала на 34-ия европейски шампионат по

Промените в правилата на водната топка - БФВТ

Рекорд във водната топка – 64:0 – Таран.Нюз

Отборът на Сърбия спечели Купа Диана - Труд

Българче стана шампион на Испания по водна топка

Скандали и на детските финали по водна топка - Труд

ЦСКА - държавен шампион по водна топка - Topsport.bg

Испания триумфира със световната титла по водна топка след драматичен финал  срещу Италия
Испания триумфира със световната титла по водна топка след драматичен финал срещу Италия

Любослав Бонев е новият изпълнителен директор на Българска федерация по водна  топка - Утро
Любослав Бонев е новият изпълнителен директор на Българска федерация по водна топка - Утро

Хърватия и Сърбия ще спорят за световната титла по водна топка - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Хърватия и Сърбия ще спорят за световната титла по водна топка - Още спорт - Други спортове - Gong.bg