Home

завещание типичен стойност гребане каяк в чехия полемика сърдечен квалифициран

Каяк - Новини

Трета титла от Токио и общо пета в кариерата за легендата в гребането  Карингтън | Корнер.dir.bg
Трета титла от Токио и общо пета в кариерата за легендата в гребането Карингтън | Корнер.dir.bg

Подходящо облекло за гребане с каяк или кану | Wild Fun Adventures Club

Фалдум гребе в 3 дисциплини на европейското в Чехия - Вестник "Утро"

В Русе се проведе селекция за Европейското първенство по кану-каяк през  2022 година специално за украински състезатели
В Русе се проведе селекция за Европейското първенство по кану-каяк през 2022 година специално за украински състезатели

Гребането – срещу стреса и за тялото (ВИДЕО)

Мирослав Кирчев на финал на световното по кану-каяк в Милано! | Бряг News -  Новинарски сайт
Мирослав Кирчев на финал на световното по кану-каяк в Милано! | Бряг News - Новинарски сайт

Украйна определя националния отбор по кану-каяк на езерото „Липник“ /ВИДЕО/  – Русе Медиа - За да знаеш повече
Украйна определя националния отбор по кану-каяк на езерото „Липник“ /ВИДЕО/ – Русе Медиа - За да знаеш повече

Каране на каяци в Черно море

Чехия: Сплав на каяках и каноэ Чехия: просмотреть Сплав на каяках и каноэ  (10) - Tripadvisor
Чехия: Сплав на каяках и каноэ Чехия: просмотреть Сплав на каяках и каноэ (10) - Tripadvisor

Каякинг в Чехии

БТА :: Йоана Георгиева спечели бронз на Световното първенство по кану-каяк  до 23 години
БТА :: Йоана Георгиева спечели бронз на Световното първенство по кану-каяк до 23 години

Млади гребци от Пловдив се нуждаят от финансова помощ, за да участват в  регата в Чехия
Млади гребци от Пловдив се нуждаят от финансова помощ, за да участват в регата в Чехия

За 10 часа преобразяват канала в Пловдив от трасе за кану-каяк в такова за  гребане
За 10 часа преобразяват канала в Пловдив от трасе за кану-каяк в такова за гребане

Без медали на световното по кану-каяк в Чехия - Bgswim.com

Kayak BG - Мирослав Кирчев се класира на шесто място на световното в Чехия!  Браво, Миро! | Facebook
Kayak BG - Мирослав Кирчев се класира на шесто място на световното в Чехия! Браво, Миро! | Facebook

Каране на каяк край островите Вавау - с леки тихи стъпки през рая - статия  за Тонга
Каране на каяк край островите Вавау - с леки тихи стъпки през рая - статия за Тонга

Гребане и много емоции в язовир Александър Стамболийски. Община Севлиево -  Официален сайт на общината
Гребане и много емоции в язовир Александър Стамболийски. Община Севлиево - Официален сайт на общината

Денис Димитров и Радослав Стефанов - четвърти в света - bTV Спорт

България 25-а на световното по кану-каяк, останахме без медал - Спорта.бг

Българка стана европейски шампион по кану-каяк ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт  | ФАКТИ.БГ
Българка стана европейски шампион по кану-каяк ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Гребане с Каяци Варна | СК "Чудните Скали"