Home

снежен човек Бъди тих Връзка джеси червен картон морава изправяне крепост

Шефът на съдиите: Вълков се справи с дербито, имаше червен картон (ВИДЕО)

ЦСКА на колене пред Левски и съдията! Дебютантът Вълков оплеска дербито  (ВИДЕО)
ЦСКА на колене пред Левски и съдията! Дебютантът Вълков оплеска дербито (ВИДЕО)

CSKA Sofia Fans - Левски - ЦСКА-София 1:0 след нелеп автогол на Перейра,  съдията вдигна много спорен червен картон на Джеси в 45-ата минута |  Facebook
CSKA Sofia Fans - Левски - ЦСКА-София 1:0 след нелеп автогол на Перейра, съдията вдигна много спорен червен картон на Джеси в 45-ата минута | Facebook

Червен картон" (25.02.2019 г.) Част I | Бивш шеф на съдийската комисия:  Нямаше червен картон на Едвин Джеси, имаше такъв за Паулиньо. Решението на  БФС Владимир Вълков да ръководи дербито е...
Червен картон" (25.02.2019 г.) Част I | Бивш шеф на съдийската комисия: Нямаше червен картон на Едвин Джеси, имаше такъв за Паулиньо. Решението на БФС Владимир Вълков да ръководи дербито е...

Гореща информация относно червения картон на Едвин Джеси - Информационна  агенция ПИК
Гореща информация относно червения картон на Едвин Джеси - Информационна агенция ПИК

Шефът на съдиите се изказа за червения картон на Едвин Джеси ВИДЕО -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Шефът на съдиите се изказа за червения картон на Едвин Джеси ВИДЕО - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Мнението на специалиста: Има ли червен картон за Джеси?

Червен картон, автогол, съдийско напрежение и радост за Левски срещу ЦСКА

Скандал в Дарик заради шамара на Паулиньо! Шефът на съдиите вбеси Ники  Александров с мишкуване!
Скандал в Дарик заради шамара на Паулиньо! Шефът на съдиите вбеси Ники Александров с мишкуване!

Меле и червен картон в Коматево - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Имаше ли червен картон на Едвин Джеси от ЦСКА? (ВИДЕО) - Topsport.bg

Пенев: Нямаше никакъв червен картон! Това, което казах преди мача, се случи  + ВИДЕО - Gol
Пенев: Нямаше никакъв червен картон! Това, което казах преди мача, се случи + ВИДЕО - Gol

Бивш играч на ЦСКА с победен гол и червен картон във френската Лига 2 -  Спорт - Телеграф
Бивш играч на ЦСКА с победен гол и червен картон във френската Лига 2 - Спорт - Телеграф

Джеси за Горанов: Той е капитан на "Левски", не му прави чест (ВИДЕО) - bTV  Спорт
Джеси за Горанов: Той е капитан на "Левски", не му прави чест (ВИДЕО) - bTV Спорт

Александър Костадинов: Категоричен червен картон за Едвин Джеси от ЦСКА -  Topsport.bg
Александър Костадинов: Категоричен червен картон за Едвин Джеси от ЦСКА - Topsport.bg

Горанов за червения картон на Едвин Джеси: Съдията решава, не ми се  коментира!
Горанов за червения картон на Едвин Джеси: Съдията решава, не ми се коментира!

Паулиньо беше за червен картон! (ВИДЕО)

червен картон Архиви - Bgsport.net

Бивш играч на ЦСКА с победен гол и червен картон в рамките на две минути -  Футбол свят - Франция - Gong.bg
Бивш играч на ЦСКА с победен гол и червен картон в рамките на две минути - Футбол свят - Франция - Gong.bg

Джеси за Горанов: Не му прави чест да пада така, национал е

Джеси: На Горанов не му прави чест, винаги свирят така на ЦСКА срещу Левски  и Лудогорец - News.bg
Джеси: На Горанов не му прави чест, винаги свирят така на ЦСКА срещу Левски и Лудогорец - News.bg

Точка на споровете! Съдийският анализ: Червен картон за Джеси и редовен гол  за Левски (ВИДЕО) - KotaSport
Точка на споровете! Съдийският анализ: Червен картон за Джеси и редовен гол за Левски (ВИДЕО) - KotaSport

Червен картон пречупи надъхан ЦСКА | Корнер.dir.bg

Жестоко! Пребиха до смърт футболен съдия, който показа червен картон

Червен Картон - Танци само в Efbet Лига! 🤟 #червен #картон #танци #диско |  Facebook
Червен Картон - Танци само в Efbet Лига! 🤟 #червен #картон #танци #диско | Facebook

Бивш футболист на ЦСКА избухна с гол и червен картон в добавеното време -  Topsport.bg
Бивш футболист на ЦСКА избухна с гол и червен картон в добавеното време - Topsport.bg