Преоблечен Литературни изкуства победител димитри марков тенис Марс мършав Италиански

Радулов/Марков при юношите и Любенова/Петрова при девойките спечелиха  титлите на двойки на Държавното до 18 г.
Радулов/Марков при юношите и Любенова/Петрова при девойките спечелиха титлите на двойки на Държавното до 18 г.

Отново транспортни неволи за тенис националите ни - Спорт - БНР Новини

Гришо запази позиции в световния тенис

Григор Димитров допусна разочароващо поражение от американец в Австралия

Новини - Българска федерация по тенис

Виктор Марков с втора титла на сингъл през годината - Topsport.bg

Трио от Пловдив във втори кръг на Държавното по тенис до 14 ...

Изненада! Отпадна номер 1 в схемата на държавното по тенис д...

Росен Марков: Фокусът ни е върху децата - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Димитров остана на 28-о място в световната ранглиста, Лазаров с рекордно  класиране
Димитров остана на 28-о място в световната ранглиста, Лазаров с рекордно класиране

Тенис от най-висока класа в ТК "AVENUE" в Бургас - Tennis.bg

Димитър Кузманов се оттегли от квалификациите на тенис турнира от сериите  АТП 250 в Хихон - По света и у нас - БНТ Новини
Димитър Кузманов се оттегли от квалификациите на тенис турнира от сериите АТП 250 в Хихон - По света и у нас - БНТ Новини

Ясни са победителите при двойките на Държавното по тенис до 16 години в  Хасково - Smolyan.bgvesti.NET
Ясни са победителите при двойките на Държавното по тенис до 16 години в Хасково - Smolyan.bgvesti.NET

Тенис - София Оупън 2020 - АТП 250 - Салваторе Карузо vs. Димитър Кузманов  - 09.11.2020 - Купи снимка - Lap.bg
Тенис - София Оупън 2020 - АТП 250 - Салваторе Карузо vs. Димитър Кузманов - 09.11.2020 - Купи снимка - Lap.bg

Григор Димитров остава 19-и в света, нов рекорд за Димитър Кузманов

Резултати от републиканското по тенис за служители на МВР - Тенис - БГ тенис  - Gong.bg
Резултати от републиканското по тенис за служители на МВР - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Виктор Марков е държавен шампион на двойки и вицешампион на сингъл - Tennis  Diana
Виктор Марков е държавен шампион на двойки и вицешампион на сингъл - Tennis Diana

Александра Самандова и Васил Марков спечелиха срещу Мариян Ловков и Павлин  Прокопов първия за годината тенис турнир в Гоце Делчев | Вестник Хроника
Александра Самандова и Васил Марков спечелиха срещу Мариян Ловков и Павлин Прокопов първия за годината тенис турнир в Гоце Делчев | Вестник Хроника

Въпреки краха на Australian Open: Григор Димитров "влетя" в Топ 25, Димитър  Кузманов също бележи прогрес
Въпреки краха на Australian Open: Григор Димитров "влетя" в Топ 25, Димитър Кузманов също бележи прогрес

Димитър Кузманов продължава участието си на тенис турнира в Анталия -  Стадион - БНР Новини
Димитър Кузманов продължава участието си на тенис турнира в Анталия - Стадион - БНР Новини