касов апарат Довиждане от димитър лазаров тенис меч друг Записвам се

Димитров остана на 28-о място в световната ранглиста, Лазаров с рекордно  класиране
Димитров остана на 28-о място в световната ранглиста, Лазаров с рекордно класиране

Гледайте на живо: Димитър Кузманов срещу Александър Лазаров - Tennis.bg

Hanging on tennis court

БТА :: Тийнейджърът Джордж Лазаров е поставен под номер 1 при мъжете на  Държавното първенство по тенис на открито, Катерина Димитрова е водачка в  схемата при жените
БТА :: Тийнейджърът Джордж Лазаров е поставен под номер 1 при мъжете на Държавното първенство по тенис на открито, Катерина Димитрова е водачка в схемата при жените

Кузманов надделя над Лазаров в „българския“ сблъсък в Оейраш – TennisKafe

Кузманов спечели българското дерби срещу Лазаров на турнир в Португалия |  спортни новини от insport.bg
Кузманов спечели българското дерби срещу Лазаров на турнир в Португалия | спортни новини от insport.bg

Александър Лазаров: Откриха ми автоимунно заболяване, казаха ми да не играя  повече тенис - Topsport.bg
Александър Лазаров: Откриха ми автоимунно заболяване, казаха ми да не играя повече тенис - Topsport.bg

Героят Лазаров: Опитвам се да реализирам потенциала си, откакто загубих  баба и дядо - Tennis.bg
Героят Лазаров: Опитвам се да реализирам потенциала си, откакто загубих баба и дядо - Tennis.bg

Лазаров с две победи на турнир по тенис в Хърватия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Тандемът Димитров и Лазаров отстъпиха на двойки - Тенис - Мъже - Gong.bg

Кузманов и Лазаров с промяна в класирането; Григор запази позицията си -  Tennis.bg
Кузманов и Лазаров с промяна в класирането; Григор запази позицията си - Tennis.bg

Димитър Кузманов и Александър Лазаров ще играят в основната схема на Sofia  Open 2022 - Тенис - Dsport.bg
Димитър Кузманов и Александър Лазаров ще играят в основната схема на Sofia Open 2022 - Тенис - Dsport.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Александър Лазаров Архиви - 7 Dni Bulgaria

Александър Лазаров стартира с победа в Босна и Херцеговина - Тенис - БГ  тенис - Gong.bg
Александър Лазаров стартира с победа в Босна и Херцеговина - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Българският тенис отбор отпадна, но роди нови звезди в Сидни - Спорт

Димитър Кузманов и Александър Лазаров с уайлд кард за Sofia Open | Тенис |  Новини от България и Света | OFFNews.bg
Димитър Кузманов и Александър Лазаров с уайлд кард за Sofia Open | Тенис | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Осем десетилетия на тенис корта

Александър Лазаров отпадна в Роан след контузия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Александър Лазаров загуби в квалификациите на Чалънджър в Бергамо - По  света и у нас - БНТ Новини
Александър Лазаров загуби в квалификациите на Чалънджър в Бергамо - По света и у нас - БНТ Новини

България победи Белгия и записа първи успех на "Юнайтед Къп" - Topsport.bg

Кузманов и Лазаров с приемлив жребий за турнира в София, Григор започва  срещу Йежи Янович или Дуди Села - Стадион - БНР Новини
Кузманов и Лазаров с приемлив жребий за турнира в София, Григор започва срещу Йежи Янович или Дуди Села - Стадион - БНР Новини

След победата в Созопол: Александър Лазаров прескочи 28 места в ранглистата  на ATP и записа личен рекорд
След победата в Созопол: Александър Лазаров прескочи 28 места в ранглистата на ATP и записа личен рекорд