днес тръби изпразни държавно първенство по тенис 2019 земетресение Свиквам с В структурно

83 деца от 14 клуба от страната ще мерят сили в Държавно индивидуално  първенство по тенис на маса в Каварна | Новини Каварна
83 деца от 14 клуба от страната ще мерят сили в Държавно индивидуално първенство по тенис на маса в Каварна | Новини Каварна

Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за  мъже и жени
Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за мъже и жени

Днес са 1/8-финалите от дамското Държавно първенство по тенис - Topsport.bg

четвъртфинал | Плевен За Плевен

Григор Димитров победи Алекс де Минор и е на 1/4-финал на US Open 2019 -  Topsport.bg
Григор Димитров победи Алекс де Минор и е на 1/4-финал на US Open 2019 - Topsport.bg

БТА :: Двукратният шампион Рафаел Надал стартира с победа на Откритото  първенство на Великобритания по тенис
БТА :: Двукратният шампион Рафаел Надал стартира с победа на Откритото първенство на Великобритания по тенис

Тенис - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона  - Page #3
Тенис - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона - Page #3

Държавно първенство по тенис на маса - YouTube

13 медала завоюваха момчилградските тенисисти на Държавно първенство -  Haskovo.NET
13 медала завоюваха момчилградските тенисисти на Държавно първенство - Haskovo.NET

Златка Петрова - Тенис клуб Малееви

Плевенчанка спечели държавно първенство по тенис – eBulgaria

Лично държавно първенство по тенис за жени Банкя

Водещите ни тенисисти влизат в спор за „уайлд кард“ за София Оупън

БТА :: Шампионката от 2019 година Медисън Кийс достигна до полуфиналите на  турнира по тенис в Синсинати
БТА :: Шампионката от 2019 година Медисън Кийс достигна до полуфиналите на турнира по тенис в Синсинати

Шефът на руския тенис: Спечелихме Уимбълдън! - Gol

Елизара Янева на финал от Държавното по тенис в "Атаро Клима...

Джокович победи Медведев и е на финала в Аделаида | Ekspresso Новини

Държавни първенства

Държавно първенство по тенис на корт за деца - Спорт

Tennis24.bg, Българският тенис портал

Седем от поставените са на 1/4-финал на държавното лично първенство –  TennisKafe
Седем от поставените са на 1/4-финал на държавното лично първенство – TennisKafe

Община Бургас

Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ  Новини
Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ Новини

Тенисисти от Момчилград с призови места на държавно първенство – Арда нюз

Донев с титлата от държавното по тенис - Спорт — Новини Стандарт

Американската тенис асоциация излезе с позиция спрямо ваксинирането на US  Open - Tennis.bg
Американската тенис асоциация излезе с позиция спрямо ваксинирането на US Open - Tennis.bg

Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по  тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ