Ева Брезалиева е с финал на въже на световното първенство в Москва - Стадион

Ева Брезалиева с бронзов медал във финала с лента на турнира в Киев -  Стадион
Ева Брезалиева с бронзов медал във финала с лента на турнира в Киев - Стадион

Ева Брезалиева се раздели с Олимпия (Бургас)

Ева Брезалиева завоюва два златни и един сребърен медал на отделните уреди  на "София Къп" - По света и у нас - БНТ Новини
Ева Брезалиева завоюва два златни и един сребърен медал на отделните уреди на "София Къп" - По света и у нас - БНТ Новини

Ева Брезалиева спечели днешното контролно по художествена гимнастика - По  света и у нас - БНТ Новини
Ева Брезалиева спечели днешното контролно по художествена гимнастика - По света и у нас - БНТ Новини

Ансамбълът ни за девойки спечели златен медал на пет въжета и бронзов на  пет топки на турнир в София
Ансамбълът ни за девойки спечели златен медал на пет въжета и бронзов на пет топки на турнир в София

Четири българки ще се борят за отличията на ЕП по художествена гимнастика в  Киев | | Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg
Четири българки ще се борят за отличията на ЕП по художествена гимнастика в Киев | | Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg

Ева Брезалиева трета в многобоя и с 4 финала в Киев, отборно сме в борбата  за медал - beautyinsport.com
Ева Брезалиева трета в многобоя и с 4 финала в Киев, отборно сме в борбата за медал - beautyinsport.com

Ева Брезалиева спечели три медала на уредите на "София къп"

Бронзов медал за Ева Брезалиева във финала на въже след контестация (ВИДЕО)  - beautyinsport.com
Бронзов медал за Ева Брезалиева във финала на въже след контестация (ВИДЕО) - beautyinsport.com

ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА И СРОДНИ СПОРТОВЕ • View topic - Ева Брезалиева

Стилияна Николова спечели златен медал, бронз за Ева Брезалиева на финала  на обръч на Световната купа в Баку - По света и у нас - БНТ Новини
Стилияна Николова спечели златен медал, бронз за Ева Брезалиева на финала на обръч на Световната купа в Баку - По света и у нас - БНТ Новини

ЕВА БРЕЗАЛИЕВА Е ШЕСТА ВЪВ ФИНАЛА НА ВЪЖЕ, А КАТРИН ЦОНЕВА Е СЕДМА ВЪВ  ФИНАЛА НА ТОПКА НА "IT GDYNIA Rhythmic Stars" УСПЕХ НА КАТРИН ВЪВ ФИНАЛА НА  БУХАЛКИ И НА ЕВА
ЕВА БРЕЗАЛИЕВА Е ШЕСТА ВЪВ ФИНАЛА НА ВЪЖЕ, А КАТРИН ЦОНЕВА Е СЕДМА ВЪВ ФИНАЛА НА ТОПКА НА "IT GDYNIA Rhythmic Stars" УСПЕХ НА КАТРИН ВЪВ ФИНАЛА НА БУХАЛКИ И НА ЕВА

Ева Брезалиева спечели три медала на финалите на отделните уреди на турнира  "София къп", България завърши с общо 15 отличия
Ева Брезалиева спечели три медала на финалите на отделните уреди на турнира "София къп", България завърши с общо 15 отличия

Ева Брезалиева с шесто място на въже на световното - Topsport.bg

БТА :: Ева Брезалиева спечели три медала на финалите на отделните уреди на  турнира "София къп", България завършва надпреварата с общо 15 отличия
БТА :: Ева Брезалиева спечели три медала на финалите на отделните уреди на турнира "София къп", България завършва надпреварата с общо 15 отличия

Ева Брезалиева поведе в класирането при жените на турнира "София къп"

Европейско първенство Киев - девойки Ева Брезалиева въже - 21.100 - много  силно... - Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница  | Facebook
Европейско първенство Киев - девойки Ева Брезалиева въже - 21.100 - много силно... - Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница | Facebook

ТРИ ФИНАЛА ЗА ЕВА БРЕЗАЛИЕВА И ЕДИН ЗА КАТРИН ЦОНЕВА НА МТ ЗА ДЕВОЙКИ В  БАКУ - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития,  награди, информация
ТРИ ФИНАЛА ЗА ЕВА БРЕЗАЛИЕВА И ЕДИН ЗА КАТРИН ЦОНЕВА НА МТ ЗА ДЕВОЙКИ В БАКУ - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация

БТА :: Ева Брезалиева поведе в класирането при жените на турнира "София  къп", Татяна Воложанина е на трета позиция след изпълненията с обръч и с  топка
БТА :: Ева Брезалиева поведе в класирането при жените на турнира "София къп", Татяна Воложанина е на трета позиция след изпълненията с обръч и с топка

ева брезалиева - Topsport.bg

ЕВА БРЕЗАЛИЕВА СЕ КЛАСИРА ЗА ФИНАЛА НА ВЪЖЕ С ВТОРА ПО СИЛА ОЦЕНКА НА  СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕВОЙКИ В МОСКВА💓💓💓🇧🇬🇧🇬🇧🇬 След края на  всички изпълнения на първите два уреда в индивидуалната надпревара
ЕВА БРЕЗАЛИЕВА СЕ КЛАСИРА ЗА ФИНАЛА НА ВЪЖЕ С ВТОРА ПО СИЛА ОЦЕНКА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕВОЙКИ В МОСКВА💓💓💓🇧🇬🇧🇬🇧🇬 След края на всички изпълнения на първите два уреда в индивидуалната надпревара

Два финала за българските гимнастички в Киев - Спорт - БНР Новини

Ева Брезалиева с второ място след първа група на турнира в Баку - Стадион

КАТРИН ТАСЕВА СПЕЧЕЛИ ДНЕШНОТО КОНТРОЛНО НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР – ЖЕНИ. ПЪРВА  ПРИ ДЕВОЙКИТЕ ДНЕС Е ЕВА БРЕЗАЛИЕВА - Българска федерация по художествена  гимнастика - новини, събития, награди, информация
КАТРИН ТАСЕВА СПЕЧЕЛИ ДНЕШНОТО КОНТРОЛНО НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР – ЖЕНИ. ПЪРВА ПРИ ДЕВОЙКИТЕ ДНЕС Е ЕВА БРЕЗАЛИЕВА - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация