подробен юни Тълкувателно европейска купа по джудо софия 2018 програма аквариум камъче подводница

БТА :: Габриела Димитров спечели бронзов медал на турнир по джудо в Италия

Рекорден брой състезатели на Европейското по джудо в София

Елитът на световното джудо пристига в София - По света и у нас - БНТ Новини

Свищовлийката Гергана Йорданова с бронзов медал от Държавното първенство по  джудо - България - dnews.bg - България - Дарик
Свищовлийката Гергана Йорданова с бронзов медал от Държавното първенство по джудо - България - dnews.bg - България - Дарик

Втори медал за България от Европейската купа по джудо

Bulgarian Judo Federation | Sofia

Сребърен медал за Ивайло Иванов в турнира по джудо от Европейските игри -  Topsport.bg
Сребърен медал за Ивайло Иванов в турнира по джудо от Европейските игри - Topsport.bg

България приема Европейското по джудо през 2022 г. - NOVA

България на 12-о място в класирането по медали на Европейското първенство  по джудо – Тема Спорт
България на 12-о място в класирането по медали на Европейското първенство по джудо – Тема Спорт

Ясен състава на България за Европейската купа в София | Boec.BG - онлайн  медия за бойни спортове
Ясен състава на България за Европейската купа в София | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Българските състезатели не спечелиха медали в първия ден на Европейската  купа по джудо в София (ВИДЕО) - По света и у нас - БНТ Новини
Българските състезатели не спечелиха медали в първия ден на Европейската купа по джудо в София (ВИДЕО) - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Марк Христов донесе втори медал за България от Европейското  първенство по джудо в София
БТА :: Марк Христов донесе втори медал за България от Европейското първенство по джудо в София

Младата надежда на българското джудо Снежана Граматикова: Целя се в медал  от Олимпиадата | Витоша Нюз
Младата надежда на българското джудо Снежана Граматикова: Целя се в медал от Олимпиадата | Витоша Нюз

България завърши на 12-о място в класирането по медали на Европейското  първенство по джудо
България завърши на 12-о място в класирането по медали на Европейското първенство по джудо

Огромен интерес към Европейската купа по джудо в София — MMA.BG

Европейска отворена купа по джудо за жени ще се проведе в събота и неделя в  София - Topsport.bg
Европейска отворена купа по джудо за жени ще се проведе в събота и неделя в София - Topsport.bg