Мамка му дисциплина Какво европейско по кану каяк 2018 подравняване яйце примирие

Три бг лодки на финалите на европейското по кану-каяк - Новини от Пловдив

Кану-Каяк Дунав Георги Демирев | Новини от ДИШ 2018

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК

Стотни разделиха каякарите от медал - Труд

Българка стана европейска шампионка на 200 метра кану - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
Българка стана европейска шампионка на 200 метра кану - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Спортната слава на кану-каяка

Русенско участие на световното по кану - каяк в Пловдив - Rousse.Info -  Новини и събития от Русе и Русенска област
Русенско участие на световното по кану - каяк в Пловдив - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Искаме Световно първенство по кану-каяк в Пловдив - MediaCafe

Олимпия Душева отпадна на полуфиналите на 200 метра едноместен каяк на  Европейското първенство в Мюнхен - Още спорт - Gong.bg
Олимпия Душева отпадна на полуфиналите на 200 метра едноместен каяк на Европейското първенство в Мюнхен - Още спорт - Gong.bg

21 български лодки на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - DC news

България с две пети места на европейското първенство по кану-каяк -  Chernomore
България с две пети места на европейското първенство по кану-каяк - Chernomore

Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе |  Община Русе
Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе | Община Русе

Сребърен медал за България от европейското по кану-каяк в Пловдив (видео и  снимки)
Сребърен медал за България от европейското по кану-каяк в Пловдив (видео и снимки)

Пловдив очаква между 5 и 10 млн. евро от Европейското първенство по кану- каяк - Topsport.bg

Александра Михалашвили е на финал на Европейското по кану-каяк

Втори български финал на Европейското по кану-каяк в Пловдив - Още спорт -  Други спортове - Gong.bg
Втори български финал на Европейското по кану-каяк в Пловдив - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

кану-каяк Архиви - insport.bg

27 българи на Европейското по кану-каяк в Пловдив (СЪСТАВ)

Българска Федерация Кану-Каяк | БФКК

3 български лодки директно на финал на 500 метра на eвропейското по кану- каяк в Пловдив

Българка със сребро от Европейското по кану-каяк

БТА :: Ангел Кодинов се класира пети на финала на 500 метра едноместно кану  на Европейското първенство в Мюнхен
БТА :: Ангел Кодинов се класира пети на финала на 500 метра едноместно кану на Европейското първенство в Мюнхен

България с 13 състезатели на Европейското по кану-каяк в Пловдив

Спечелихме домакинството и на Световното по кану-каяк през 2018 година |  Община Пловдив
Спечелихме домакинството и на Световното по кану-каяк през 2018 година | Община Пловдив

ПИК TV: Започна Европейското първенство по кану-каяк за юноши в Пловдив -  Информационна агенция ПИК
ПИК TV: Започна Европейското първенство по кану-каяк за юноши в Пловдив - Информационна агенция ПИК