Home

Купува Подчертан кардинал женина трашлиева обръч кауза добавка алтернатива

Нова бургаска гордост: Грацията Женина Трашлиева спечели злато от Световно  с ансамбъла : Черноморски фар - новини от Бургас и региона
Нова бургаска гордост: Грацията Женина Трашлиева спечели злато от Световно с ансамбъла : Черноморски фар - новини от Бургас и региона

Златната" Женина Трашлиева: Да гориш в това, което правиш

Златен старт за новия ансамбъл на България - Българска национална телевизия

Женина Трашлиева, обръч, НК 2020 - YouTube

Женина Трашлиева спечели титлата в многобоя при жените

БТА :: Гимнастичката от ансамбъла Женина Трашлиева: "Можеше да се  представим по-добре днес, предстои ни много работа"
БТА :: Гимнастичката от ансамбъла Женина Трашлиева: "Можеше да се представим по-добре днес, предстои ни много работа"

ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА И СРОДНИ СПОРТОВЕ • View topic - Женина Трашлиева

Ансамбълът ни остана осми на финала с пет обръча - Последни Новини от  DNES.BG
Ансамбълът ни остана осми на финала с пет обръча - Последни Новини от DNES.BG

Euronews - Отборно България стана шампион на Европейското по художествена  гимнастика в Израел
Euronews - Отборно България стана шампион на Европейското по художествена гимнастика в Израел

Катрин Тасева и Женина Трашлиева в националния отбор - beautyinsport.com

Женина Трашлиева Archives - Gospodari

Стилияна Николова стана шампионка на обръч и на топка на Световната купа в  София
Стилияна Николова стана шампионка на обръч и на топка на Световната купа в София

Златните момичета трети след петте обръча в многобоя на Световната купа

Златен медал за българките във финала с пет обръча | Посоки Плевен -  Новинарски сайт
Златен медал за българките във финала с пет обръча | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Женина Трашлиева с четвърто място във финала на топка - Спорта.бг

Калейн със злато на обръч и топка на Световната купа - Общество - Спорт -  Новините на NOVA - NOVA
Калейн със злато на обръч и топка на Световната купа - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Световна титла за българския ансамбъл по художествена гимнастика!

Грешки оставиха ансамбъла ни на седмото място във финала на пет обръча -  Още спорт - Световна купа по художествена гимнастика - Gong.bg
Грешки оставиха ансамбъла ни на седмото място във финала на пет обръча - Още спорт - Световна купа по художествена гимнастика - Gong.bg

Диамантите и България на крака! Новият ни ансамбъл е световен шампион!

Женина Трашлиева: Можеше да се представим по-добре днес

Пълен компект медали спечелиха българските гимнастички в Марбея | | Новини  от България и Света | 19min.bg 19min.bg
Пълен компект медали спечелиха българските гимнастички в Марбея | | Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg

ЖАНИНА ТРАШЛИЕВА СПЕЧЕЛИ МНОГОБОЯ ПРИ ЖЕНИТЕ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО,  КАТЕГОРИЯ "А" От 14-ти до 18-ти юни в СОК Камчия се проведе Държавното  първенство по художествена гимнастика, категория "А"за жени, девойки старша  и
ЖАНИНА ТРАШЛИЕВА СПЕЧЕЛИ МНОГОБОЯ ПРИ ЖЕНИТЕ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО, КАТЕГОРИЯ "А" От 14-ти до 18-ти юни в СОК Камчия се проведе Държавното първенство по художествена гимнастика, категория "А"за жени, девойки старша и

Диамантите и България на крака! Новият ни ансамбъл е световен шампион! -  168 Часа
Диамантите и България на крака! Новият ни ансамбъл е световен шампион! - 168 Часа

Трашлиева ще играе на финалите на ЕП

Калейн със злато на обръч и топка на Световната купа в София. Ансамбълът -  с второ злато
Калейн със злато на обръч и топка на Световната купа в София. Ансамбълът - с второ злато