навес отричам обезверяване женски тенис 2017 Бързо като светкавица Goneryl удивителен

Григор Димитров 'прелетя' през Ласло Джере и очаква Джокович на корта в  Мелбърн | Тенис | Новини от България и Света | OFFNews.bg
Григор Димитров 'прелетя' през Ласло Джере и очаква Джокович на корта в Мелбърн | Тенис | Новини от България и Света | OFFNews.bg

БТА :: 14-годишната Йоана Костантинова се класира за основната схема на  турнир по тенис за жени в Швеция
БТА :: 14-годишната Йоана Костантинова се класира за основната схема на турнир по тенис за жени в Швеция

Тенисист извън първите 150 е първият опонент на Григор Димитров в Делрей  Бийч! - Tennis.bg
Тенисист извън първите 150 е първият опонент на Григор Димитров в Делрей Бийч! - Tennis.bg

Барти и Колинс спорят за титлата на Аустрелиън Оупън при жените

Барбора Крейчикова спечели титлата от турнира в Талин - Тенис - Жени -  Gong.bg
Барбора Крейчикова спечели титлата от турнира в Талин - Тенис - Жени - Gong.bg

Известни са полуфиналистките при жените на Държавното първенство във Велико  Търново (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Известни са полуфиналистките при жените на Държавното първенство във Велико Търново (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)

БТА :: Румънката Ирина-Камелия Бегу триумфира на турнира по тенис за жени в  Палермо
БТА :: Румънката Ирина-Камелия Бегу триумфира на турнира по тенис за жени в Палермо

Тенис ракети - eMAG.bg

Виктория Томова с първа титла от 2017 - Тенис - Жени - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

БТА :: Полякинята Ига Швьонтек е новата водачка в световната ранглиста по  тенис при жените
БТА :: Полякинята Ига Швьонтек е новата водачка в световната ранглиста по тенис при жените

Без промяна в ранглистата за Томова - Тенис - Жени - Gong.bg

44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при  жените - По света и у нас - БНТ Новини
44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при жените - По света и у нас - БНТ Новини

Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени  - Gong.bg
Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени - Gong.bg

Пьотр Нестеров и Симон Антъни Иванов се класираха за четвъртфиналите на  двойки на турнир по тенис в Тунис - По света и у нас - БНТ Новини
Пьотр Нестеров и Симон Антъни Иванов се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Тунис - По света и у нас - БНТ Новини

Полуфинали при жените: Коментирайте днешните мачове – TennisKafe

Историческо! Рекорден брой български тенисисти ще участват на Australian  Open
Историческо! Рекорден брой български тенисисти ще участват на Australian Open

Тенис - ДПЗ - Жени - Магдалена Малеева - Виктория Очева - 09.03.2017 - Купи  снимка - Lap.bg
Тенис - ДПЗ - Жени - Магдалена Малеева - Виктория Очева - 09.03.2017 - Купи снимка - Lap.bg

Световната №6 подпечата гръцкия успех над българските тенисисти | СЕГА

Експресен Димитров с перфектна победа на Australian Open - Тенис - Dsport.bg

Нова изненада: Двукратна шампионка от Шлема не спечели сет и напусна АО във  втори кръг - Tennis.bg
Нова изненада: Двукратна шампионка от Шлема не спечели сет и напусна АО във втори кръг - Tennis.bg

Австралия е първият полуфиналист на женския тенис турнир "Били Джийн Къп" -  Вестник Утро
Австралия е първият полуфиналист на женския тенис турнир "Били Джийн Къп" - Вестник Утро