възхвала потомство тел име на първенства по тенис зародиш Разочаровани Подробно

Първото голямо име при мъжете е аут: Манарино разгроми Хуркач и го  елиминира от АО - Tennis.bg
Първото голямо име при мъжете е аут: Манарино разгроми Хуркач и го елиминира от АО - Tennis.bg

Григор Димитров изхвърли руснака Карацев от Australian Open - Филтър

Трима българи започват квалификациите на Откритото първенство на САЩ по  тенис двечера - Спорт - Телеграф
Трима българи започват квалификациите на Откритото първенство на САЩ по тенис двечера - Спорт - Телеграф

Университетски спортен клуб „Д. А. Ценов” е шампион от държавното първенство  по тенис на маса „А” група жени — Новини — СА "Д. А. Ценов"
Университетски спортен клуб „Д. А. Ценов” е шампион от държавното първенство по тенис на маса „А” група жени — Новини — СА "Д. А. Ценов"

Надал шокира: Обмислях да спра с тениса - Тенис - Мъже - Gong.bg

В късния мач на Откритото първенство на Австралия по тенис

Те ли са следващите български шампиони? | Корнер.dir.bg

Българска федерация по тенис - Гергана Топалова : Надявам се и в бъдеще да  продължа така Едва на 17 години Гергана Топалова спечели титлата на  Държавното първенство по тенис за жени. Така
Българска федерация по тенис - Гергана Топалова : Надявам се и в бъдеще да продължа така Едва на 17 години Гергана Топалова спечели титлата на Държавното първенство по тенис за жени. Така

Американец се оттегли от Откритото първенство на Австралия - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Американец се оттегли от Откритото първенство на Австралия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Девойките на България до 18 г. се класираха на финал на европейското  отборно първенство по тенис - Спорт - Телеграф
Девойките на България до 18 г. се класираха на финал на европейското отборно първенство по тенис - Спорт - Телеграф

Федерер: Тенис? С това име няма как да е бейзболист - Труд

Отборно първенство по тенис за любители се провежда в Добрич - ProNews  Dobrich
Отборно първенство по тенис за любители се провежда в Добрич - ProNews Dobrich

Роджър Федерер – Уикипедия

Тенис първенства и турнири - BenchTalks.com

Тенис на корт – bulgariatennis

Ясен е и вторият полуфинал при жените на Откритото първенство на Австралия  - Тенис - Голям шлем - Gong.bg
Ясен е и вторият полуфинал при жените на Откритото първенство на Австралия - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Тенисистките ни не успяха да вземат мач срещу Хърватия в отборната  надпревара "Били Джийн Кинг Къп" - Спорт - Телеграф
Тенисистките ни не успяха да вземат мач срещу Хърватия в отборната надпревара "Били Джийн Кинг Къп" - Спорт - Телеграф

Четирима от топ 20, двама шампиони и носител на титла от “Големият шлем“ в  списъка за Sofia Open 22
Четирима от топ 20, двама шампиони и носител на титла от “Големият шлем“ в списъка за Sofia Open 22

Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по  тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Всички резултати от мъжкия турнир на откритото първенство на Австралия по  тенис 2016 - Topsport.bg
Всички резултати от мъжкия турнир на откритото първенство на Австралия по тенис 2016 - Topsport.bg

Още едно голямо име пропуска Откритото първенство на Австралия – Тема Спорт

Три титли за Илиян Радулов от Държавното първенство по тенис до 18-годишна  възраст (ВИДЕО) | CredoWeb
Три титли за Илиян Радулов от Държавното първенство по тенис до 18-годишна възраст (ВИДЕО) | CredoWeb