Пробивна машина социалистически безусловен кану каяк пловдив 2016 искра тревожен Свиване

27 българи стартират на Европейското по кану-каяк в Пловдив | спортни  новини от insport.bg
27 българи стартират на Европейското по кану-каяк в Пловдив | спортни новини от insport.bg

27 наши на Евро 2016 по кану-каяк в Пловдив

Ангел Кодинов стана световен вицешампион по кану-каяк - NOVA

Силен старт за България на европейското първенство по кану-каяк в Пловдив -  bTV Спорт
Силен старт за България на европейското първенство по кану-каяк в Пловдив - bTV Спорт

Каякар на Локо (Русе) спечели сребро на Европейското първенство |  Lokomotiv1930.com
Каякар на Локо (Русе) спечели сребро на Европейското първенство | Lokomotiv1930.com

Българска Федерация Кану-Каяк | БФКК

Сребърен медал за България от европейското по кану-каяк в Пловдив (видео и  снимки)
Сребърен медал за България от европейското по кану-каяк в Пловдив (видео и снимки)

Европейското по кану-каяк през 2016 година гр. Пловдив

Пожар едва не провали Евро 2016 по кану-каяк в Пловдив

Резултатите от Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - на живо на  телефона - News.bg
Резултатите от Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - на живо на телефона - News.bg

Федерацията по кану-каяк очаква силни резултати на Европейското първенство  в Пловдив | спортни новини от insport.bg
Федерацията по кану-каяк очаква силни резултати на Европейското първенство в Пловдив | спортни новини от insport.bg

Европейско първенство по кану-каяк в Пловдив - По света и у нас - БНТ Новини

СНИМКИ: Пловдив очаква между 5 и 10 млн. евро от Европейското първенство по  кану-каяк | Sporten Plovdiv
СНИМКИ: Пловдив очаква между 5 и 10 млн. евро от Европейското първенство по кану-каяк | Sporten Plovdiv

4-то, 5-то и 8-мо място за българите от сутрешните финали на Европейското  по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
4-то, 5-то и 8-мо място за българите от сутрешните финали на Европейското по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Вижте всички медалисти на Европейското първенство по кану-каяк до 23 години  в Пловдив | Sporten Plovdiv
Вижте всички медалисти на Европейското първенство по кану-каяк до 23 години в Пловдив | Sporten Plovdiv

ПИК TV: Започна Европейското първенство по кану-каяк за юноши в Пловдив -  Информационна агенция ПИК
ПИК TV: Започна Европейското първенство по кану-каяк за юноши в Пловдив - Информационна агенция ПИК

Кандидатстваме за европейско първенство по кану-каяк 2016 | Община Пловдив

България спечели първи медал на европейското по кану-каяк за младежи в  Пловдив - Спорт - Дневник
България спечели първи медал на европейското по кану-каяк за младежи в Пловдив - Спорт - Дневник

Започва Европейското по кану-каяк в Пловдив (СНИМКИ) - MediaCafe

В кану-каяка чакат повече финали на Евро 2016

Отлично представяне на пловдивчаните в ДИШ по кану-каяк | Sporten Plovdiv

Три наши лодки директно на финал на Европейското първенство по кану-каяк -  Topsport.bg
Три наши лодки директно на финал на Европейското първенство по кану-каяк - Topsport.bg

2 български лодки се класираха за финалите на 200 м на Евро 2016 по кану- каяк в Пловдив - Труд

Руската федерация по кану-каяк включи Андрей Крайтор в олимпийския отбор за  Рио 2016
Руската федерация по кану-каяк включи Андрей Крайтор в олимпийския отбор за Рио 2016

Първи медал за България от Европейското по кану-каяк в Пловдив | спортни  новини от insport.bg
Първи медал за България от Европейското по кану-каяк в Пловдив | спортни новини от insport.bg