непрозрачен крачка Hinder катрин тасева обръч 2018 пузика беглец Зареден сприхавост

Катрин Тасева – самоковската жилка в света на художествената гимнастика |  Вестник Приятел - новини от град Самоков
Катрин Тасева – самоковската жилка в света на художествената гимнастика | Вестник Приятел - новини от град Самоков

Катрин Тасева с финал на лента и бухалки, Боряна Калейн сред 8-те най-добри  на лента - Стадион
Катрин Тасева с финал на лента и бухалки, Боряна Калейн сред 8-те най-добри на лента - Стадион

Сребърен медал за Боряна Калейн в Баку, Катрин Тасева 7-ма -  beautyinsport.com
Сребърен медал за Боряна Калейн в Баку, Катрин Тасева 7-ма - beautyinsport.com

Пето място за Катрин Тасева в многобоя на ЕП по художествена гимнастика -  Българска национална телевизия
Пето място за Катрин Тасева в многобоя на ЕП по художествена гимнастика - Българска национална телевизия

Катрин Тасева с уникална гривна за златния медал на бухалки в Израел -  Стадион
Катрин Тасева с уникална гривна за златния медал на бухалки в Израел - Стадион

Катрин Тасева - лента - многобой - Световна купа по художествена гимнастика  - София 2019 - YouTube
Катрин Тасева - лента - многобой - Световна купа по художествена гимнастика - София 2019 - YouTube

Боряна Калейн спечели Световната купа на обръч, а Катрин Тасева е първа на  лента - AlmaNews.BG
Боряна Калейн спечели Световната купа на обръч, а Катрин Тасева е първа на лента - AlmaNews.BG

Катрин Тасева и Невяна Владинова с медали от европейското

Шесто място за Катрин Тасева във финала на обръч - Topsport.bg

Катрин Тасева шеста в многобоя на световното - Последни Новини от DNES.BG

Четвърто място за Катрин Тасева в многобоя, Боряна Калейн е шеста - News.bg

Рускините взеха титлата на обръч, Боряна Калейн и Катрин Тасева с четвърто  и седмо място - Topsport.bg
Рускините взеха титлата на обръч, Боряна Калейн и Катрин Тасева с четвърто и седмо място - Topsport.bg

МУЗИКАТА НА СЪЧЕТАНИЯТА НА КАТРИН ТАСЕВА ЗА ТАЗИ ГОДИНА, ОЩЕ ЕДИН ПОГЛЕД  КЪМ НЕЙНАТА ПЛЕНЯВАЩА ПРОГРАМА 🎶🎼 Тя е красива, артистична, талантлива и  различна! Тя е... Катрин Тасева! Нейната гимнастика е наистина
МУЗИКАТА НА СЪЧЕТАНИЯТА НА КАТРИН ТАСЕВА ЗА ТАЗИ ГОДИНА, ОЩЕ ЕДИН ПОГЛЕД КЪМ НЕЙНАТА ПЛЕНЯВАЩА ПРОГРАМА 🎶🎼 Тя е красива, артистична, талантлива и различна! Тя е... Катрин Тасева! Нейната гимнастика е наистина

Катрин Тасева: Момичето със "златно" сърце (ВИДЕО) - bTV Спорт

Камино" донесе първо злато на Катрин Тасева! (ВИДЕО) - beautyinsport.com

Злато за Катрин Тасева на обръч в Рига (ВИДЕО) | спортни новини от  insport.bg
Злато за Катрин Тасева на обръч в Рига (ВИДЕО) | спортни новини от insport.bg

Катрин Тасева на финалите на обръч и топка в Баку – Vnews новини Варна

Сребро и бронз за Тасева и Калейн на обръч, публиката отново на крака

Катрин Тасева взе злато с музика на Лили Иванова (видео)

13.04. СВЕТОВНА КУПА ПЕЗАРО КАТРИН ТАСЕВА Е НА ТРЕТА ПОЗИЦИЯ В МНОГОБОЯ ВЪВ  ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ, НЕВЯНА ВЛАДИНОВА СЕ ДВИЖИ СЕДМА. И ДВЕТЕ БЪЛГАРКИ  ВЛИЗАТ ВЪВ ФИНАЛИТЕ НА ОБРЪЧ И ТОПКА - Българска
13.04. СВЕТОВНА КУПА ПЕЗАРО КАТРИН ТАСЕВА Е НА ТРЕТА ПОЗИЦИЯ В МНОГОБОЯ ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ, НЕВЯНА ВЛАДИНОВА СЕ ДВИЖИ СЕДМА. И ДВЕТЕ БЪЛГАРКИ ВЛИЗАТ ВЪВ ФИНАЛИТЕ НА ОБРЪЧ И ТОПКА - Българска

Боряна Калейн и Катрин Тасева се класираха за 7 финала на Европейското във  Варна - Topsport.bg
Боряна Калейн и Катрин Тасева се класираха за 7 финала на Европейското във Варна - Topsport.bg