Home

девет шампионат калиграфия купа българия бокс стойка се появи лилия пакет

Стойка Кръстева ще спори за златото на финала на купа "Странджа"

Стойка Кръстева | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Стойка Кръстева и Радослав Панталеев спечелиха купа „Странджа“ - Спорт -  БНР Новини
Стойка Кръстева и Радослав Панталеев спечелиха купа „Странджа“ - Спорт - БНР Новини

Новини - Българска федерация по бокс - page 44

Стойка Кръстева специален гост на Международния ден на бокса в Белград -  Topsport.bg
Стойка Кръстева специален гост на Международния ден на бокса в Белград - Topsport.bg

Класна Стойка Кръстева накара България да се гордее - разби туркиня и взе  олимпийска титла в бокса - Спорт - Новините - от България и света, бизнес,  анализи, политика
Класна Стойка Кръстева накара България да се гордее - разби туркиня и взе олимпийска титла в бокса - Спорт - Новините - от България и света, бизнес, анализи, политика

Второ злато! Стойка Кръстева е на олимпийския връх в бокса - По света и у  нас - БНТ Новини
Второ злато! Стойка Кръстева е на олимпийския връх в бокса - По света и у нас - БНТ Новини

Стойка Кръстева даде победен старт за българския бокс в Токио

Бокс - Купа Странджа - Стойка Кръстева - Вирджиния Фушс - 26.02.2021 - Купи  снимка - Lap.bg
Бокс - Купа Странджа - Стойка Кръстева - Вирджиния Фушс - 26.02.2021 - Купи снимка - Lap.bg

БОКС: Добричлийката Стойка Кръстева спечели злато и стана носител на купа"  Странджа"
БОКС: Добричлийката Стойка Кръстева спечели злато и стана носител на купа" Странджа"

Открили героя за България в бокса на мач с момчета - Бойни - Бокс - Gong.bg

Стойка Кръстева ни носи второ олимпийско злато в Токио | Бойни |  tech.offnews.bg
Стойка Кръстева ни носи второ олимпийско злато в Токио | Бойни | tech.offnews.bg

Стойка Кръстева е на четвъртфинал в бокса

Стойка Кръстева с убедителна победа в първия си сблъсък на купа "Странджа"  - Topsport.bg
Стойка Кръстева с убедителна победа в първия си сблъсък на купа "Странджа" - Topsport.bg

Стойка го направи! Кръстева донесе втори медал на България от Токио 2020 -  Бойни - Бокс - Gong.bg
Стойка го направи! Кръстева донесе втори медал на България от Токио 2020 - Бойни - Бокс - Gong.bg

Стойка Кръстева донесе нов медал за България | Boec.BG - онлайн медия за  бойни спортове
Стойка Кръстева донесе нов медал за България | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Стойка Кръстева грабна Купа "Странджа"

Вижте награждаването на Стойка Кръстева + СНИМКИ - Gol

Стойка Кръстева започна с трудна победа в Токио - Sports-24

Стойка Кръстева стартира с успех на олимпийския турнир по бокс - Спорт -  dnews.bg - Дарик
Стойка Кръстева стартира с успех на олимпийския турнир по бокс - Спорт - dnews.bg - Дарик

Стойка Кръстева тръгна с победа в Токио - Токио 2020 - Dsport.bg

Стойка Кръстева: Преди всеки мач има напрежение, благодаря на треньора -  Бойни - Бокс - Gong.bg
Стойка Кръстева: Преди всеки мач има напрежение, благодаря на треньора - Бойни - Бокс - Gong.bg