корабостроене рационален сглобяване купа на италия лига европа краснопис Airlines лагер

Ето всички участници в елиминациите на Лига Европа

Рома победи Дженоа с 1:0 за Купата на Италия - Topsport.bg

Всичко вече е ясно: Какво чака отборите в новите евротурнири? - Webcafe.bg

Шампионът Милан е аут рано-рано след звучна издънка за Купата на Италия -  Торино се възползва (ВИДЕО)
Шампионът Милан е аут рано-рано след звучна издънка за Купата на Италия - Торино се възползва (ВИДЕО)

Истинска драма с дузпи прати Милан на 1/4-финалите за Купата на Италия  (галерия) - Футбол свят - Италия - Gong.bg
Истинска драма с дузпи прати Милан на 1/4-финалите за Купата на Италия (галерия) - Футбол свят - Италия - Gong.bg

Крайни резултати в Лига Европа

Започват 1/8-финалните битки за Купата на Италия (пълна програма)

В Италия обявиха часовете за полуфиналите за Купата на Италия - Футбол свят  - Италия - Gong.bg
В Италия обявиха часовете за полуфиналите за Купата на Италия - Футбол свят - Италия - Gong.bg

Ювентус мечтае за легендарен требъл, след като спечели Купата на Италия -  Дебати
Ювентус мечтае за легендарен требъл, след като спечели Купата на Италия - Дебати

Финалистът за Купата ще играе в Лига Европа, ако носителят е шампион -  Webcafe.bg
Финалистът за Купата ще играе в Лига Европа, ако носителят е шампион - Webcafe.bg

Четири английски и три испански отбора сред поставените в Лига Европа - Лига  Европа - Dsport.bg
Четири английски и три испански отбора сред поставените в Лига Европа - Лига Европа - Dsport.bg

Вижте всички носители на Лига Европа - Gol

Фиорентина е на 1/2-финал за Купата на Италия след успех над  "биковете"(ВИДЕО)
Фиорентина е на 1/2-финал за Купата на Италия след успех над "биковете"(ВИДЕО)

Пестеливите "вълци" на Моуриньо минаха през Дженоа и чакат Наполи за Купата  на Италия
Пестеливите "вълци" на Моуриньо минаха през Дженоа и чакат Наполи за Купата на Италия

Серия А в Италия - Topsport.bg

БТА :: Кремонезе елиминира Рома за Купата на Италия

Рома с позорна загуба, отпадна от Купата на Италия ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Рома с позорна загуба, отпадна от Купата на Италия ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Интер е на полуфинал за Купата на Италия / Италия / Новини - Futbol TV

Моуриньо: Купата на Италия е най-лошият турнир в Европа - Gol

Фиорентина изхвърли Сампдория от Купата на Италия

Ювентус на полуфинал за купата на Италия след трудна победа над Лацио  (ВИДЕО) - Спортни новини
Ювентус на полуфинал за купата на Италия след трудна победа над Лацио (ВИДЕО) - Спортни новини

22 дузпи пратиха Сампдория напред за Купата на Италия

Ювентус победи Лацио с 1:0 в четвъртфинален мач за Купата на Италия -  Topsport.bg
Ювентус победи Лацио с 1:0 в четвъртфинален мач за Купата на Италия - Topsport.bg