заверка Sinewi Възможна операция купа на софия деца футбол видео електроположително Преоблечен Обобщава отново

🔴ЦСКА🔴 - 🔵Левски🔵, 15.05.2022 г. (Финал за 🇧🇬Купата на България🇧🇬)  - YouTube
🔴ЦСКА🔴 - 🔵Левски🔵, 15.05.2022 г. (Финал за 🇧🇬Купата на България🇧🇬) - YouTube

Български Футболен Съюз - 10-тото юбилейно издание на „Купа София“ стартира  в Национална футболна база „Бояна“
Български Футболен Съюз - 10-тото юбилейно издание на „Купа София“ стартира в Национална футболна база „Бояна“

Завърши XII издание на Купа София с подкрепата на БФС - БГ Футбол - Други -  Gong.bg
Завърши XII издание на Купа София с подкрепата на БФС - БГ Футбол - Други - Gong.bg

БЕРКОВСКИ ДЕЦА С КУПА И МЕДАЛИ ОТ МЕЖДУНАРОДЕН ФУТБОЛЕН ТУРНИР В ПАРИЖ -  Община Берковица
БЕРКОВСКИ ДЕЦА С КУПА И МЕДАЛИ ОТ МЕЖДУНАРОДЕН ФУТБОЛЕН ТУРНИР В ПАРИЖ - Община Берковица

Завърши 11-ия турнир за деца "Купа София" - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Аутсайдер шокира Моуриньо и изхвърли Рома от Купата на Италия (ВИДЕО) -  Спортни новини
Аутсайдер шокира Моуриньо и изхвърли Рома от Купата на Италия (ВИДЕО) - Спортни новини

Левски – Лудогорец и Славия – ЦСКА 1948 за Купа БФС

Ювентус на полуфинал за купата на Италия след трудна победа над Лацио (ВИДЕО)  - Спортни новини
Ювентус на полуфинал за купата на Италия след трудна победа над Лацио (ВИДЕО) - Спортни новини

Купа "София" / Sofia Cup | Sofia

Над 1400 деца взеха участие на купа "София под егидата на БФС - Любопитно -  Dsport.bg
Над 1400 деца взеха участие на купа "София под егидата на БФС - Любопитно - Dsport.bg

Над 1800 деца ще се включат в зимното издание на детския фут...

КУПА НА БЪЛГАРИЯ - 1/8-ФИНАЛИ, РЕЗУЛТАТИ (видео репортажи) | СЕГА

Стартира най-големият детски футболен турнир - купа "София" с над 1700  участници - БГ Футбол - Други - Gong.bg
Стартира най-големият детски футболен турнир - купа "София" с над 1700 участници - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Децата на Левски (София) спечелиха турнира Sofia Cup 2016 - YouTube

ЦСКА (2008) победи Каляри на старта на турнира "Червена купа" (видео)

БТА :: Националните селекционери на България по футбол наградиха  победителите от детския футболен турнир "Купа София"
БТА :: Националните селекционери на България по футбол наградиха победителите от детския футболен турнир "Купа София"

Над 1400 деца взеха участие в десетото юбилейно издание на купа "София - БГ  Футбол - Други - Gong.bg
Над 1400 деца взеха участие в десетото юбилейно издание на купа "София - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Завърши най-мащабният детски футболен турнир - купа "София"

Български Футболен Съюз - Резултати от втория ден на детския турнир "Купа  София" под егидата на БФС
Български Футболен Съюз - Резултати от втория ден на детския турнир "Купа София" под егидата на БФС

Децата на Левски с шест победи в първия ден на Купа „София" - Topsport.bg

Национал победи ЦСКА с дузпи и спечели детски турнир в София - БГ футбол -  Dsport.bg
Национал победи ЦСКА с дузпи и спечели детски турнир в София - БГ футбол - Dsport.bg

Левски и Лудогорец ще "гостуват" на своите стадиони за Купата на България -  По света и у нас - БНТ Новини
Левски и Лудогорец ще "гостуват" на своите стадиони за Купата на България - По света и у нас - БНТ Новини

Български Футболен Съюз - НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа  "София"
Български Футболен Съюз - НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"