Микропроцесорна атмосфера тапети любомир янакиев тенис на маса оранжев Съдба поддържа

Дупничанинът Любомир Янакиев с пореден златен медал в тениса на маса -  DenNews.bg
Дупничанинът Любомир Янакиев с пореден златен медал в тениса на маса - DenNews.bg

Спортен клуб по тенис на маса Хасково | Haskovo

Община Луковит

Онлайн вестник Струма - Спорт - Поредна титла за дупнишкия тенисист Любомир  Янакиев
Онлайн вестник Струма - Спорт - Поредна титла за дупнишкия тенисист Любомир Янакиев

Ветераните определиха шампионите по тенис на маса - 2021.05.25 - Спортни -  новини от Добрич
Ветераните определиха шампионите по тенис на маса - 2021.05.25 - Спортни - новини от Добрич

Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев спечели 39 медала само през 2013-а  година! | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна,  Свят, Обяви, Видео
Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев спечели 39 медала само през 2013-а година! | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Ръководство
Ръководство

Знакови събития по тенис на маса се проведоха в Албена - ProNews Dobrich

Любомир Янакиев с три медала и шампион на международния турнир в Момчилград  - Общество - Kamerton.news
Любомир Янакиев с три медала и шампион на международния турнир в Момчилград - Общество - Kamerton.news

Деца, аматьори и професионалисти в турнир по тенис на маса, вижте  победителите – Актуален глас
Деца, аматьори и професионалисти в турнир по тенис на маса, вижте победителите – Актуален глас

Датчанин черна котка за Любо Янакиев на Световното по тенис на маса -  DenNews.bg
Датчанин черна котка за Любо Янакиев на Световното по тенис на маса - DenNews.bg

Проведе се 9-и Международен турнир по тенис на маса "Октомврийска Албена  2022" - Добрич - Дарик
Проведе се 9-и Международен турнир по тенис на маса "Октомврийска Албена 2022" - Добрич - Дарик

Марио Якимов е трикратен шампион по тенис на маса | Янтра ДНЕС live

Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев със сребърен медал от престижен  международен турнир | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт,  Страна, Свят, Обяви, Видео
Дупнишкият тенисист Любомир Янакиев със сребърен медал от престижен международен турнир | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Кюстендилецът Емил Миланов и Любомир Янакиев от Дупница станаха шампиони по  тенис на маса за ветерани | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна  България
Кюстендилецът Емил Миланов и Любомир Янакиев от Дупница станаха шампиони по тенис на маса за ветерани | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

КИДО Спортен клуб по тенис на маса

Емил Миланов стана шампион на двойките по тенис на маса за ветерани

Любомир Янакиев отново е републикански шампион на България - Kamerton.news

Свилен Милчев - Йоан Величков - YouTube

Роко“ спечели седма шампионска титла от отборното първенство по тенис на  маса за ветерани - ШУМ.БГ
Роко“ спечели седма шампионска титла от отборното първенство по тенис на маса за ветерани - ШУМ.БГ

Нов успех за Марек 76! Любо Янакиев би румънци и китайци и стана шампион в  Албена - DenNews.bg
Нов успех за Марек 76! Любо Янакиев би румънци и китайци и стана шампион в Албена - DenNews.bg

Тенис машината Любомир Янакиев от Дупница отпразнува рожден ден със серия  от успехи | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Тенис машината Любомир Янакиев от Дупница отпразнува рожден ден със серия от успехи | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Медали за клуб по тенис на маса Марек 76 | Всичко За Дупница, Новини,  Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео
Медали за клуб по тенис на маса Марек 76 | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео