Kent образ украшение михаил иванов тенис списание Съживявам Спрете да знаете

Tennis Club 15:40 - Михаил Иванов спечели бронзов медал на Държавния турнир  до 16 години, който се провете на кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”, София.  Мишо остана на крачка от финал,
Tennis Club 15:40 - Михаил Иванов спечели бронзов медал на Държавния турнир до 16 години, който се провете на кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”, София. Мишо остана на крачка от финал,

Започнаха квалификациите на Държавно първенство на открито

Новини - Българска федерация по тенис

Михаил Иванов

БТА :: Мартин Димитров и Михаил Иванов ще играят на финалa на държавния  турнир по тенис "Тексим къп"
БТА :: Мартин Димитров и Михаил Иванов ще играят на финалa на държавния турнир по тенис "Тексим къп"

Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР  Новини
Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР Новини

Победи за Габриел Донев и Михаил Иванов в Пирот - По света и у нас - БНТ  Новини
Победи за Габриел Донев и Михаил Иванов в Пирот - По света и у нас - БНТ Новини

Начало на сезон 2017 на Arena Tennis на открити кортове в Правец - Tennis.bg

Мартин Димитров и Михаил Иванов ще играят на финалa на държавния турнир по  тенис "Тексим къп"

Габриел Донев на четвъртфинал в Пирот - Спорт - БНР Новини

Това са шампионите от държавното първенство по тенис

Мартин Боршуков спечели четвъртия чалънджър, провел се на Via Tennis Star -  Тенис - Dsport.bg
Мартин Боршуков спечели четвъртия чалънджър, провел се на Via Tennis Star - Тенис - Dsport.bg

Пиронкова почива в сряда - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Михаил Иванов поднесе изненадата в петия чалънджър на ИТЛ - Тенис - БГ тенис  - Gong.bg
Михаил Иванов поднесе изненадата в петия чалънджър на ИТЛ - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Шест победи за Пловдив на Държавното до 18 г. по тенис

Михаил Иванов поднесе изненадата в петия чалънджър на ИТЛ

Михаил Иванов от Ботевград е първият шампион на ITL Challenger (Ботевград,  Спорт) - balkanec.bg
Михаил Иванов от Ботевград е първият шампион на ITL Challenger (Ботевград, Спорт) - balkanec.bg

Гришо запази позиции в световния тенис

Фуутура | Михаил Иванов спечели първата Фуутура Тенис Купа за 2018

Фуутура | Силен Тенис турнир, първият се знае!:)!, втори и трети станаха Михаил  Иванов и Георги Тодоров
Фуутура | Силен Тенис турнир, първият се знае!:)!, втори и трети станаха Михаил Иванов и Георги Тодоров

Михаил Иванов и Росица Денчева триумфираха на Държавен турнир до 16 г. на  ТК "Дема" - Tribune.bg
Михаил Иванов и Росица Денчева триумфираха на Държавен турнир до 16 г. на ТК "Дема" - Tribune.bg

Адриано Дженев ще спори за трофея на Държавния турнир по тенис в Хасково -  Parvomai.NET
Адриано Дженев ще спори за трофея на Държавния турнир по тенис в Хасково - Parvomai.NET