скулптура изчезва ресторант ранглиста тенис мъже 2014 сладка създание темпо

Григор Димитров изпадна от топ 30 на световната ранглиста - СПОРТ | BSTV.bg

Григор Димитров запази 11-ото място в световната ранглиста - Спорт -  Новините - от България и света, бизнес, анализи, политика
Григор Димитров запази 11-ото място в световната ранглиста - Спорт - Новините - от България и света, бизнес, анализи, политика

ATP: Най-големите скокове в топ 100 на ранглистата – TennisKafe

На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на ATP

Гришо с 10 места напред до №25, Надал доближи Джокович и Медведев - Bgonair

Леко отстъпление за Григор Димитров в световната ранглиста - Tennis.bg

Рууд срещу Алкарас - двубой за титла и за № 1 в ранглистата

Новак Джокович "Спортист на балканите" за 2014, Григор на 6-то място -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Новак Джокович "Спортист на балканите" за 2014, Григор на 6-то място - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Григор на крачка от място в топ 20 на ранглистата

Григор остана на точка от титла №10

Григор Димитров и Димитър Кузманов остават по местата си в ранглистата на  ATP - News.bg
Григор Димитров и Димитър Кузманов остават по местата си в ранглистата на ATP - News.bg

БТА :: Марк-Андреа Хюзлер ще играе на финала на турнира по тенис от сериите  АТП 250 Sofia Open
БТА :: Марк-Андреа Хюзлер ще играе на финала на турнира по тенис от сериите АТП 250 Sofia Open

Григор Димитров започва Australian Open: още държи бляскав рекорд от  Големия шлем
Григор Димитров започва Australian Open: още държи бляскав рекорд от Големия шлем

Лек спад за Григор Димитров в ранглистата, ново върхово класиране за  Кузманов - По света и у нас - БНТ Новини
Лек спад за Григор Димитров в ранглистата, ново върхово класиране за Кузманов - По света и у нас - БНТ Новини

Гришо мина още малко напред в световната ранглиста - BG VOICE

Free Journalism - Топ 30 световна ранглиста, тенис, мъже:... | Facebook

Григор Димитров стартира годината под номер 28 в световната ранглиста :  skandal.bg
Григор Димитров стартира годината под номер 28 в световната ранглиста : skandal.bg

Адриан Андреев с рекорд в ранглистата, Гришо остава №28 - Gol

Русия ще има играч в топ 20 при мъжете за пръв път от 2014 година насам -  Tennis.bg
Русия ще има играч в топ 20 при мъжете за пръв път от 2014 година насам - Tennis.bg

Рекордно класиране в световната тенис ранглиста за две българки -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Рекордно класиране в световната тенис ранглиста за две българки - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg