денк изключен Син световен рекорд на щанга до 55 кг некомпетентност откровен достигнат

БТА :: Джесика Иванова завърши на седмо място в категория над 87 килограма  на Европейското първенство по вдигане на тежести в Ереван
БТА :: Джесика Иванова завърши на седмо място в категория над 87 килограма на Европейското първенство по вдигане на тежести в Ереван

С рекорд! Карлос Насар е световен шампион (ВИДЕО) - bTV Спорт

Един световен и четирима европейски шампиони в състава ни за първенството  на планетата по щанги в Колумбия - По света и у нас - БНТ Новини
Един световен и четирима европейски шампиони в състава ни за първенството на планетата по щанги в Колумбия - По света и у нас - БНТ Новини

Грузинец с титла и световен рекорд в щангите над 105 кг

Титла със световен рекорд за грузинец на щанги - Стадион

Оттласнаха ли се българските щанги от дъното? - Новини СЕГА

Световни рекорди във вдигането на тежести - Topsport.bg

България е европейски отборен шампион по щанги - Новини СЕГА

17-годишен БГ щангист стана световен шампион за мъже, счупи куп рекорди -  Спорт - Телеграф
17-годишен БГ щангист стана световен шампион за мъже, счупи куп рекорди - Спорт - Телеграф

Най-после злато в щангите! - Пловдив Онлайн

Пак промениха категориите във вдигането на тежести - Новини СЕГА

Злато за България на ЕП по вдигане на тежести в Тирана - Стадион

вдигане на тежести Archives - Gospodari

Световен рекорд и европейска титла за България в щангите

Благой Благоев: Аз съм най-добрият изхвърляч за всички време...

НЕВЕРОЯТНО: Наш талант в щангите пак вдига над световните рекорди - Спорт -  Телеграф
НЕВЕРОЯТНО: Наш талант в щангите пак вдига над световните рекорди - Спорт - Телеграф

Христо Христов с четвърто място на Световното по щанги - Bgonair

Китаец счупи световния рекорд по вдигане на тежести в категория до 73 кг

Второ злато за България на европейското първенство по вдигане на тежести в  Ереван. - YouTube
Второ злато за България на европейското първенство по вдигане на тежести в Ереван. - YouTube

Ангел Русев спечели европейската титла и постави рекорд в Москва - Стадион

Второ злато и трети медал за България на Европейското по щанги в Москва -  По света и у нас - БНТ Новини
Второ злато и трети медал за България на Европейското по щанги в Москва - По света и у нас - БНТ Новини

Българските щанги все пак с медал от световното за мъже | спортни новини от  insport.bg
Българските щанги все пак с медал от световното за мъже | спортни новини от insport.bg

Един световен и 4 европейски шампиони в състава ни за първенството на  планетата по щанги
Един световен и 4 европейски шампиони в състава ни за първенството на планетата по щанги

След 17 години България има нов световен шампион в щангите

Ангел Русев с три световни рекорда на щанги на Мондиала в Ашхабад

Грузинец е шампион при най-тежките в щангите със световен рекорд - Последни  Новини от DNES.BG
Грузинец е шампион при най-тежките в щангите със световен рекорд - Последни Новини от DNES.BG