бекон автономия конвенция световна купа по биатлон 2018 19 ветеран писък портфейл

Йоханес Тингнес Бьо постигна десета победа в Световната купа по биатлон,  Владимир Илиев зае 42-ро място - Вестник Утро
Йоханес Тингнес Бьо постигна десета победа в Световната купа по биатлон, Владимир Илиев зае 42-ро място - Вестник Утро

БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Хохфилцен, България завърши на 18-о място
БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен, България завърши на 18-о място

Без българска щафета на Световната купа по биатлон в Руполдинг - Стадион

Мартин Понсилуома спечели първия старт от Световната купа по биатлон -  ШУМ.БГ
Мартин Понсилуома спечели първия старт от Световната купа по биатлон - ШУМ.БГ

БТА :: Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната  купа по биатлон, България остана на 19-о място
БТА :: Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място

Милена Тодорова постигна най-силно класиране за сезона след скок от 10 места

19-годишният Кристиян от Берковица дебютира в Световната купа по биатлон -  Zov News - Новините от Северозападна България
19-годишният Кристиян от Берковица дебютира в Световната купа по биатлон - Zov News - Новините от Северозападна България

19-годишният биатлонист Кристиян Стоянов дебютира за Световната купа в  Поклюка
19-годишният биатлонист Кристиян Стоянов дебютира за Световната купа в Поклюка

Милена Тодорова завърши на 68-о място в Поклюка

Французин спечели преследването на 12.5 км за мъже от Световната купа по  биатлон в Анеси - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Французин спечели преследването на 12.5 км за мъже от Световната купа по биатлон в Анеси - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Доминаторът Фийон Майе с осма победа за сезона в Световната купа по биатлон

Лидерът в генералното класиране за Световната купа по биатлон Кентан -  Новини 24/7
Лидерът в генералното класиране за Световната купа по биатлон Кентан - Новини 24/7

Нов сезон, по-големи очаквания - bTV Спорт

Красимир Анев завърши на 39-о място в крайното класиране за Световната купа  по биатлон | Вестник Приятел - новини от град Самоков
Красимир Анев завърши на 39-о място в крайното класиране за Световната купа по биатлон | Вестник Приятел - новини от град Самоков

Милена Тодорова финишира в топ 70 на биатлона в Поклюка ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Милена Тодорова финишира в топ 70 на биатлона в Поклюка ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Синапов със силно състезание – 19-ти в Поклюка - Последни Новини от DNES.BG

Българските биатлонистки останаха извън топ 60 в първия старт за сезона в Световната  купа - По света и у нас - БНТ Новини
Българските биатлонистки останаха извън топ 60 в първия старт за сезона в Световната купа - По света и у нас - БНТ Новини

Швед с втора поредна победа в Световната купа по биатлон, Владо Илиев 29-и

Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Контиолахти
Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Контиолахти

Гаджето на Владо Илиев с първи точки за Световната купа по биатлон

Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в  Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

IBU промени носителката на Световната купа по биатлон | СЕГА

Руснак зарадва местната публика с победа при последния старт в биатлона |  Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg
Руснак зарадва местната публика с победа при последния старт в биатлона | Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Швеция спечели мъжката щафета в биатлона, провал за България - Topsport.bg

Подготвя се бойкот на финалите за световната купа по биатлон в Тюмен -  Topsport.bg
Подготвя се бойкот на финалите за световната купа по биатлон в Тюмен - Topsport.bg

Милена Тодорова завърши 68-а в спринта на 7.5 километра от Световната купа  по биатлон в Поклюка - По света и у нас - БНТ Новини
Милена Тодорова завърши 68-а в спринта на 7.5 километра от Световната купа по биатлон в Поклюка - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна втора победа за Световната купа по  биатлон в Контиолахти, Благой Тодев се класира на 57-о място
БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна втора победа за Световната купа по биатлон в Контиолахти, Благой Тодев се класира на 57-о място

Краси Анев набира форма преди ПьонгЧанг 2018 | Зимни | Новини от България и  Света | OFFNews.bg
Краси Анев набира форма преди ПьонгЧанг 2018 | Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Българската женска щафета в биатлона пропуска старта за Световната купа в  Руполдинг - По света и у нас - БНТ Новини
Българската женска щафета в биатлона пропуска старта за Световната купа в Руполдинг - По света и у нас - БНТ Новини