диагонал мен несъответствие световна купа по ски алпийски дисциплини 2018 2019 бисквит Самоуважение шивач

Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у  нас - БНТ Новини
Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у нас - БНТ Новини

Браво! Алберт Попов шести в слалом за Световната купа - Последни Новини от  DNES.BG
Браво! Алберт Попов шести в слалом за Световната купа - Последни Новини от DNES.BG

Българска федерация ски (БФСки)

Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната  купа по ски алпийски дисциплини за жени - Вестник Утро
Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски алпийски дисциплини за жени - Вестник Утро

Български ски и сноуборд постижения през уикенда - Списание 360

Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа – Нов Живот

Недостижимият Одермат с 6-та победа за сезона в Световната купа

БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски  алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо
БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо

Колко спечели Алберт Попов от 4-тото място на световната купа по ски-алпийски  дисциплини - Bloomberg
Колко спечели Алберт Попов от 4-тото място на световната купа по ски-алпийски дисциплини - Bloomberg

Алберт Попов със сензационно постижение

Зибенхофер с втора поредна победа за Световната купа - Спорт — Новини  Стандарт
Зибенхофер с втора поредна победа за Световната купа - Спорт — Новини Стандарт

Алберт Попов остана 11-ти в първия си старт за сезона за Световната купа -  Topsport.bg
Алберт Попов остана 11-ти в първия си старт за сезона за Световната купа - Topsport.bg

Пандемията отмени още големи спортни събития по целия свят

Британец спечели слалома в Кицбюел, Годжа отново доминира в спускането

Теса Уорли спечели първия старт за сезона от световната купа в алпийските  ски - Стадион
Теса Уорли спечели първия старт за сезона от световната купа в алпийските ски - Стадион

Банско ски - Световната купа по сноуборд се завръща в Банско през 2023

БТА :: 78-а победа за американката Микаела Шифрин в Световната купа по ски (алпийски  дисциплини)
БТА :: 78-а победа за американката Микаела Шифрин в Световната купа по ски (алпийски дисциплини)

БТА :: Лара Гут-Бехрами спечели гигантския слалом от Световната купа по ски  алпийски дисциплини в Килингтън
БТА :: Лара Гут-Бехрами спечели гигантския слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Килингтън

София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

За първи път България ще има представител във финалите на Световната купа  по ски алпийски дисциплини - Спорт - manager.bg - Спорт - manager.bg
За първи път България ще има представител във финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини - Спорт - manager.bg - Спорт - manager.bg

Силно спускане прати Алберт Попов в топ 13 в слалома на Световната купа

Алберт Попов нахлу в топ 10 на нощния слалом в Мадона - Зимни - Dsport.bg

Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски  дисциплини в Шладминг - Труд
Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шладминг - Труд

Алберт Попов завърши на 15-о място в слалома в Аделбоден, норвежецът Лукас  Бротен записа пети успех в кариерата си - Вестник Утро
Алберт Попов завърши на 15-о място в слалома в Аделбоден, норвежецът Лукас Бротен записа пети успех в кариерата си - Вестник Утро

БТА :: Олимпийският шампион Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната  купа по ски алпийски дисциплини в Шладминг
БТА :: Олимпийският шампион Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шладминг

Алпийски ски Архиви - Страница 6 от 11 - 7 Dni Sport