Home

Таити вяра постеля световна купа по фигурно пързаляне 2018 уговорка Установена теория Масив от

Световната шампионка по фигурно пързаляне за девойки от София 2018

Министър Кралев посети Държавното първенство по фигурно пързаляне - News.bg

Световна шампионка във фигурното пързаляне пропуска сезона - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
Световна шампионка във фигурното пързаляне пропуска сезона - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Руснаците поведоха в отборното по фигурно пързаляне - Стадион

БТА :: Най-добрите български състезатели ще участват на международния  турнир по фигурно пързаляне Купа "Денкова-Стависки"
БТА :: Най-добрите български състезатели ще участват на международния турнир по фигурно пързаляне Купа "Денкова-Стависки"

Жар птицата на Саша Фейгин й отреди 20-о място в Европа, рускини окупираха  подиума (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф
Жар птицата на Саша Фейгин й отреди 20-о място в Европа, рускини окупираха подиума (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф

15-годишна стана олимпийска шампионка по фигурно пързаляне - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
15-годишна стана олимпийска шампионка по фигурно пързаляне - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Русия спечели световното отборно първенство по фигурно пързаляне - Gol

Треньорката на Фейгин Ина Лутай: Камила Валиева е невинна

Фейгин завърши на 28-о място на Световното в Монпелие

Обвиниха звезда във фигурното пързаляне за безотговорно поведение с  коронавируса ᐉ Новини от Fakti.bg - Здраве | ФАКТИ.БГ
Обвиниха звезда във фигурното пързаляне за безотговорно поведение с коронавируса ᐉ Новини от Fakti.bg - Здраве | ФАКТИ.БГ

БТА :: Александра Фейгин спечели титлата при жените на държавния турнир по фигурно  пързаляне за Купа приз "Виктория"
БТА :: Александра Фейгин спечели титлата при жените на държавния турнир по фигурно пързаляне за Купа приз "Виктория"

Световна титла за САЩ във фигурното пързаляне

ЧЕТВЪРТЪК,1.3.2018 г.,12.00 ч.–ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ–СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В  СОФИЯ – Пресклуб България
ЧЕТВЪРТЪК,1.3.2018 г.,12.00 ч.–ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ–СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ – Пресклуб България

Световното юношеско първенство по фигурно пързаляне започва на 7 март в  "Арена Армеец" - По света и у нас - БНТ Новини
Световното юношеско първенство по фигурно пързаляне започва на 7 март в "Арена Армеец" - По света и у нас - БНТ Новини

Историческо класиране на Александра Фейгин на Световното по фигурно  пързаляне - Topsport.bg
Историческо класиране на Александра Фейгин на Световното по фигурно пързаляне - Topsport.bg

Запознайте се с руските фигуристки, които ще участват в Зимните олимпийски  игри 2022 (СНИМКИ) - Russia Beyond България
Запознайте се с руските фигуристки, които ще участват в Зимните олимпийски игри 2022 (СНИМКИ) - Russia Beyond България

Олимпийските шампиони Пападакис и Сизерон с пета световна титла - Стадион

Алина Загитова спечели турнира Гран При в Москва - Още спорт - Зимни  спортове - Gong.bg
Алина Загитова спечели турнира Гран При в Москва - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Александра Фейгин зае второ място в кратката програма на международния  турнир по фигурно пързаляне в Алмати | Информационен център на Министерство  на oтбраната
Александра Фейгин зае второ място в кратката програма на международния турнир по фигурно пързаляне в Алмати | Информационен център на Министерство на oтбраната

Коронавирусът спря Световното по фигурно пързаляне за едва втори път в  историята - beautyinsport.com
Коронавирусът спря Световното по фигурно пързаляне за едва втори път в историята - beautyinsport.com