опера Социални проучвания протестант световна купа по художествена гимнастика 2018 класиране медал кукла туризъм

България спечели отборната титла на Европейското първенство по художествена  гимнастика в Израел (Обновена)
България спечели отборната титла на Европейското първенство по художествена гимнастика в Израел (Обновена)

БТА :: Седем златни и общо 10 медала за България от Световната купа по художествена  гимнастика в София (обобщение)
БТА :: Седем златни и общо 10 медала за България от Световната купа по художествена гимнастика в София (обобщение)

Ансамбълът оглави временното класиране на Световната купа в Италия |  Gymnastics, Rhythmic gymnastics, Bulgaria
Ансамбълът оглави временното класиране на Световната купа в Италия | Gymnastics, Rhythmic gymnastics, Bulgaria

Официална програма и регламент на Световното първенство по художествена  гимнастика в София
Официална програма и регламент на Световното първенство по художествена гимнастика в София

Боряна Калейн - гимнастиката има своето несломимо бъдеще

БОРЯНА КАЛЕЙН Е ПЪРВА ЗА МНОГОБОЯ НА СВЕТОВНАТА КУПА SOFIA WORLD CUP СЛЕД  ИЗИГРАВАНЕТО НА ПЪРВИТЕ ДВА УРЕДА - ОБРЪЧ И ТОПКА! КАТРИН ТАСЕВА Е ПЕТА ВЪВ  ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ - Българска федерация
БОРЯНА КАЛЕЙН Е ПЪРВА ЗА МНОГОБОЯ НА СВЕТОВНАТА КУПА SOFIA WORLD CUP СЛЕД ИЗИГРАВАНЕТО НА ПЪРВИТЕ ДВА УРЕДА - ОБРЪЧ И ТОПКА! КАТРИН ТАСЕВА Е ПЕТА ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ - Българска федерация

Световна купа по художествена гимнастика - Новини - Още спорт - Gong.bg

Магдалина Миневска с първи финал на Световна купа - Художествена гимнастика  - Dsport.bg
Магдалина Миневска с първи финал на Световна купа - Художествена гимнастика - Dsport.bg

Общо пет медала за България от Световната купа по художествена гимнастика в  Баку - По света и у нас - БНТ Новини
Общо пет медала за България от Световната купа по художествена гимнастика в Баку - По света и у нас - БНТ Новини

Световната купа по художествена гимнастика НА ЖИВО и ОНЛАЙН по БНТ -  Българска национална телевизия
Световната купа по художествена гимнастика НА ЖИВО и ОНЛАЙН по БНТ - Българска национална телевизия

България - обръчи - многобой - Световна купа по художествена гимнастика -  София 2019 - YouTube
България - обръчи - многобой - Световна купа по художествена гимнастика - София 2019 - YouTube

Световна титла за българския ансамбъл по художествена гимнастика -  Mediapool.bg
Световна титла за българския ансамбъл по художествена гимнастика - Mediapool.bg

Световна купа по художествена гимнастика | EPAYGO Публикации

България - обръчи - Световна купа по художествена гимнастика - София 2022 -  YouTube
България - обръчи - Световна купа по художествена гимнастика - София 2022 - YouTube

Продължава надпреварата за Световната купа по художествена гимнастика - NOVA

Равносметката: Крайно класиране по медали на Световното по художествена  гимнастика - Още спорт - Художествена гимнастика 2018 - Gong.bg
Равносметката: Крайно класиране по медали на Световното по художествена гимнастика - Още спорт - Художествена гимнастика 2018 - Gong.bg

БТА :: Ансамбълът на България е четвърти във временното класиране за  многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в София
БТА :: Ансамбълът на България е четвърти във временното класиране за многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в София

България триумфира с 9 медала, от които 6 златни, на Световната купа по художествена  гимнастика - Mediapool.bg
България триумфира с 9 медала, от които 6 златни, на Световната купа по художествена гимнастика - Mediapool.bg

Русия поведе класирането в първия ден на Световното първенство по художествена  гимнастика - Topsport.bg
Русия поведе класирането в първия ден на Световното първенство по художествена гимнастика - Topsport.bg

България - топки - Световна купа по художествена гимнастика - София 2021 -  YouTube
България - топки - Световна купа по художествена гимнастика - София 2021 - YouTube

Пореден медал за ансамбъла от Световната купа в София - Topsport.bg

Нова титла за ансамбъла и общо четири медала за България в първите три  финала на уредите на Световната купа по художествена гимнастика в Клуж
Нова титла за ансамбъла и общо четири медала за България в първите три финала на уредите на Световната купа по художествена гимнастика в Клуж

Ансамбълът е четвърти във временното класиране за многобоя на СК - Стадион

Резултати от третия ден на Световната купа по художествена гимнастика -  Зала Арена София
Резултати от третия ден на Световната купа по художествена гимнастика - Зала Арена София