традиционен показалка щит световна купа стрелба 2019 електротехник фотоелектрически потисник

45 стрелци ще спорят за Купа "Диана" в Хасково - Parvomai.NET

Денизе Херман спечели първото преследване за сезона от Световната купа -  Новини 24/7
Денизе Херман спечели първото преследване за сезона от Световната купа - Новини 24/7

45 стрелци ще спорят за Купа "Диана" в Хасково - Haskovo.NET

Мария Гроздева взе Световната купа на 25 метра спортен пистолет - Webcafe.bg

Германец спечели спринта в Хохфилцен, нашите останаха извън топ 60 - Зимни  - Dsport.bg
Германец спечели спринта в Хохфилцен, нашите останаха извън топ 60 - Зимни - Dsport.bg

Биатлон по БНТ - Норвегия спечели първия старт за сезона в световната купа.  В Остерсунд Кая Николайсен и Ларс Биркеланд триумфираха в единичната  смесена щафета. Неизстрелян допълнителен патрон и невъртян рунд донесе
Биатлон по БНТ - Норвегия спечели първия старт за сезона в световната купа. В Остерсунд Кая Николайсен и Ларс Биркеланд триумфираха в единичната смесена щафета. Неизстрелян допълнителен патрон и невъртян рунд донесе

Прецизна стрелба за биатлонистка от Банско на Световна купа - АГЕНЦИЯ БГ

Българка спечели състезание от СК по ловна стрелба - Спорт - БНР Новини

БТА :: Пълен триумф на Норвегия в спринта за мъже от Световната купа по  биатлон в Пюклюка, Благой Тодев завърши на 61-о място
БТА :: Пълен триумф на Норвегия в спринта за мъже от Световната купа по биатлон в Пюклюка, Благой Тодев завърши на 61-о място

Милена с второ най-добро класиране в кариерата и шанс за масов старт

БТА :: Селин Али спечели състезание от Световната купа по ловна стрелба за  девойки в Германия
БТА :: Селин Али спечели състезание от Световната купа по ловна стрелба за девойки в Германия

Мари стреля като снайперистка в Йостерсунд - Gol

спортна стрелба - Таг - Gong.bg

Слабо представяне на българките на старта на Световната купа, победа за  Хана Йоберг
Слабо представяне на българките на старта на Световната купа, победа за Хана Йоберг

Жулия Симон спечели преследването на 10 километра в Хохфилцен

Българска федерация по биатлон :: Bulgarian Biathlon Federation

Исторически триумф за Доротея Вирер в Световната купа

Йоханес Тингенс Бьо спечели спринта на 10 км, Владо Илиев сред първите 50 |  Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg
Йоханес Тингенс Бьо спечели спринта на 10 км, Владо Илиев сред първите 50 | Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg