Home

Несъвместим практикуващ лекар облачен състезание тенис хърватска Използване на компютър рутинен плантация

БТА :: Шест българки участват на турнир по тенис за жени от веригата UTR  Pro Tennis Tour в Добрич
БТА :: Шест българки участват на турнир по тенис за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour в Добрич

В Босилеград се проведе Втори регионален турнир по тенис на маса 2022 ⋆  ГЛАС ПРЕСС
В Босилеград се проведе Втори регионален турнир по тенис на маса 2022 ⋆ ГЛАС ПРЕСС

Гришо прогресира с три места в световната ранглиста - Тенис - Мъже - Gong.bg

Андреев отпадна на полуфинал в Генуа

Деца от Асеновград печелят престижни тенис турнири

Деветият вечерен турнир на Интерактив тенис стартира на 21 октомври - Тенис  - Dsport.bg
Деветият вечерен турнир на Интерактив тенис стартира на 21 октомври - Тенис - Dsport.bg

Томова е на 1/2-финал в Бостад и си осигури рекордно класиране в световната  ранглиста
Томова е на 1/2-финал в Бостад и си осигури рекордно класиране в световната ранглиста

Новини - Българска федерация по тенис

Българската федерация по тенис спря всички турнири - Gol

В Плевен ще се проведе международен тенис турнир за жени с 20 000 долара  награден фонд - Плевен - DarikNews.bg
В Плевен ще се проведе международен тенис турнир за жени с 20 000 долара награден фонд - Плевен - DarikNews.bg

Шестият вечерен турнир на ИТЛ стартира в понеделник - Тенис - БГ тенис -  Gong.bg
Шестият вечерен турнир на ИТЛ стартира в понеделник - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Ясни са групите на финалния турнир на WTA - Тенис - Жени - Gong.bg

БТА :: Александър Лазаров стартира с победа на турнир по тенис в Хърватия

Виктория Томова е четвъртфиналистка на тенис турнир в Бостад - По света и у  нас - БНТ Новини
Виктория Томова е четвъртфиналистка на тенис турнир в Бостад - По света и у нас - БНТ Новини

Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация  "Димитър Бербатов"
Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация "Димитър Бербатов"

Тенис анализи

Григор Димитров победи Борна Чорич - Спорт

Виктория Томова с поражение в първия кръг на турнир в Хърватия - Тенис -  Жени - Gong.bg
Виктория Томова с поражение в първия кръг на турнир в Хърватия - Тенис - Жени - Gong.bg

Тийм надделя над Джокович и си гарантира място в пол... | BGNES

БТА :: Денислава Глушкова се класира за втория кръг на международния турнир  по тенис за жени в Созопол
БТА :: Денислава Глушкова се класира за втория кръг на международния турнир по тенис за жени в Созопол