Sympton чадър Фотьойл състезатели по водна топка цска софия посолство да играя испански

ЦСКА с трима национали за европейската квалификация по водна топка ☆ ЦСКА •  ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ
ЦСКА с трима национали за европейската квалификация по водна топка ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

Локо Сф победи ЦСКА след дузпи и поведе с 1:0 във финалния плейоф на водната  топка - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Локо Сф победи ЦСКА след дузпи и поведе с 1:0 във финалния плейоф на водната топка - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Ватерполистите на „Черноморец“ се класираха за финала на държавното  първенство - Спорт
Ватерполистите на „Черноморец“ се класираха за финала на държавното първенство - Спорт

Купа България по водна топка МЪЖЕ | КПС Варна

КВТ ЦСКА (София) – Уикипедия

Александър Велков: Мечтата ми е да играя професионално водна топка -  Chernomore
Александър Велков: Мечтата ми е да играя професионално водна топка - Chernomore

Ватерполният „Черноморец“ вдигна вицешампионска купа при мъжете - Спорт

Черно море гони дубъл във водната топка, ЦСКА се отказа

Турнир Водна Топка U13 ОЗК Бургас - 11.12.2021г . Св. „Николай Чудотворец“  - YouTube
Турнир Водна Топка U13 ОЗК Бургас - 11.12.2021г . Св. „Николай Чудотворец“ - YouTube

Новини

Унгария спечели олимпийска квота за Токио и гони на финал срещу Испания  първа европейска титла от 21 години Николай Кръстев Будапеща Пратеник на  сп. СПРИНТ Във финала на 34-ия европейски шампионат по
Унгария спечели олимпийска квота за Токио и гони на финал срещу Испания първа европейска титла от 21 години Николай Кръстев Будапеща Пратеник на сп. СПРИНТ Във финала на 34-ия европейски шампионат по

Завършиха регионалните турнири по водна топка U13

Министър хвърля първата топка на турнира по водна топка "Диана" - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Министър хвърля първата топка на турнира по водна топка "Диана" - Още спорт - Други спортове - Gong.bg