ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани

СК "ДЕМА" даде старт на веригата "17 +" - Тенис — Новини Стандарт

Tennis24.bg, Българският тенис портал

Плевен ще бъде домакин на тенис турнир за аматьори

Габриел Евтимов спечели първия турнир от Национална тенис верига 17+ в  "Санта Марина" в Созопол - Спортен комплекс Дема
Габриел Евтимов спечели първия турнир от Национална тенис верига 17+ в "Санта Марина" в Созопол - Спортен комплекс Дема

5 големи грешки, които начинаещите в тениса правят – TennisKafe

ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани | Facebook

Тодор Попов: БФТ не е имала добър президент като Стефан Цветков

Тенис)| Страница: | Новини от stovesti.info

Любители и ветерани показаха високо ниво на последния турнир от KAI тенис  верига в София - Тенис - БГ тенис - Gong.bg
Любители и ветерани показаха високо ниво на последния турнир от KAI тенис верига в София - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани - Страхотно лято е на "Санта Марина".  Перфектна температура слънце и кортове. Започваме утре в 10,00ч. Жребият ще  бъде изтеглен утре, на място в 9,30ч. Партито
ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани - Страхотно лято е на "Санта Марина". Перфектна температура слънце и кортове. Започваме утре в 10,00ч. Жребият ще бъде изтеглен утре, на място в 9,30ч. Партито

ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани - Йордани Джурджев спечели утешителния  тулнир на първия FPI GREEN CUP. На финала той победи Цоло Цветков със 7:5.  | Facebook
ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани - Йордани Джурджев спечели утешителния тулнир на първия FPI GREEN CUP. На финала той победи Цоло Цветков със 7:5. | Facebook

турнир Архиви - ЗАРАТА

Юри Хачатрян спечели втория турнир от Национална тенис верига 17+

Стартира КАИ Национална тенис лига

Няма кой да спре Гаджев, триумфира на силния турнир в Созопол - Тенис - БГ  тенис - Gong.bg
Няма кой да спре Гаджев, триумфира на силния турнир в Созопол - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Стартират турнирите за ветерани и любители Национална тенис лига и Верига  17+ - Информационна агенция ПИК
Стартират турнирите за ветерани и любители Национална тенис лига и Верига 17+ - Информационна агенция ПИК

XXXV ДИП за ветерани спортисти и любители / Турнири, провеждани в България  / Първият български сайт за тенис на маса
XXXV ДИП за ветерани спортисти и любители / Турнири, провеждани в България / Първият български сайт за тенис на маса