Патладжан справедлив обвинител тенис на маса класация мъже Kent някъде игрище

СК по тенис на маса в Девня с поредно призово класиране на Републиканско  първенство - Паралел 43
СК по тенис на маса в Девня с поредно призово класиране на Републиканско първенство - Паралел 43

Марек-Дигеста“ е все по-близо до титлата при мъжете | Вяра - Информационен  всекидневник на Югозападна България
Марек-Дигеста“ е все по-близо до титлата при мъжете | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Българска федерация тенис на маса | Sofia

Двама българи с надежда за класиране на турнира по тенис на маса в  Панагюрище - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Двама българи с надежда за класиране на турнира по тенис на маса в Панагюрище - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Елитният тенис на маса се завръща в Панагюрище

Приключиха турнирите по тенис на маса и лекоатлетическия крос от "Купа 8-ми  декември“ | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Приключиха турнирите по тенис на маса и лекоатлетическия крос от "Купа 8-ми декември“ | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

С по две победи и две загуби стартираха сезона във Висшата лига по тенис на  маса
С по две победи и две загуби стартираха сезона във Висшата лига по тенис на маса

Турнир по тенис на маса продължава в зала "Скаптопара" - Новини

тенис на маса Архиви - insport.bg

тенис на маса - Новини - Dsport

Тенисът на маса се завръща след 8-месечна пауза

Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра -  Chernomore
Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра - Chernomore

Две български победи в първия ден на турнира по тенис на маса в Панагюрище

Турнир по тенис на маса се проведе в Първомай - Parvomai.NET

Мъжете от СКТМ "Дунав"-Русе се изкачиха на второ място след последната си  победа – Русе Медиа - За да знаеш повече
Мъжете от СКТМ "Дунав"-Русе се изкачиха на второ място след последната си победа – Русе Медиа - За да знаеш повече

Българска федерация тенис на маса - А – РГ, МЪЖЕ, Южна България 6-7  февруари 2021 г., зала „Асарел Медет“ (Панагюрище) Първи етап РЕЗУЛАТИ ДЕО  (София) – Стоянстрой (Пловдив) 3-0, Машстрой-Марица фест (Пловдив)
Българска федерация тенис на маса - А – РГ, МЪЖЕ, Южна България 6-7 февруари 2021 г., зала „Асарел Медет“ (Панагюрище) Първи етап РЕЗУЛАТИ ДЕО (София) – Стоянстрой (Пловдив) 3-0, Машстрой-Марица фест (Пловдив)

Две дами и четирима мъже ще представляват България на световното по тенис  на маса - Topsport.bg
Две дами и четирима мъже ще представляват България на световното по тенис на маса - Topsport.bg

Приключи българското участие в четвърфиналите на турнира по тенис на маса в  Панагюрище - Тенис - Dsport.bg
Приключи българското участие в четвърфиналите на турнира по тенис на маса в Панагюрище - Тенис - Dsport.bg

Клубът по тенис на маса "Дунав" започна с четири от четири победи | Thesite

Предстои финалният турнир по тенис на маса за мъже в Добрич - ProNews  Dobrich
Предстои финалният турнир по тенис на маса за мъже в Добрич - ProNews Dobrich

Спортен клуб по тенис на маса „Белун“ завърши 2018 година успешно -  Козлодуй - новини
Спортен клуб по тенис на маса „Белун“ завърши 2018 година успешно - Козлодуй - новини

Мъже от Търговище с представяне на открит турнир по тенис на маса в Исперих  – Новини Търговище
Мъже от Търговище с представяне на открит турнир по тенис на маса в Исперих – Новини Търговище