Междувременно техен противоречат тенис на маса класиране геймове Kent балон все повече и повече

Двама българи с надежда за класиране на турнира по тенис на маса в  Панагюрище - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Двама българи с надежда за класиране на турнира по тенис на маса в Панагюрище - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Петьо Кръстев преодоля груповата фаза на сингъл на СП по тенис на маса

тенис на маса - Topsport.bg

Table Tennis Center Mall Varna | Varna

Кюстендилецът Людмил Георгиев грабна златото на турнира по тенис на маса в  Благоевград | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Кюстендилецът Людмил Георгиев грабна златото на турнира по тенис на маса в Благоевград | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Врачанска състезателка с престижно класиране в гръцки шампионат - Враца -  DarikNews.bg
Врачанска състезателка с престижно класиране в гръцки шампионат - Враца - DarikNews.bg

Българска федерация тенис на маса | Sofia

Тенис на маса: „Цариброд“ и „Младост“ продължават с победи – Far

Две български победи в първия ден на турнира по тенис на маса в Панагюрище

Kido Table Tennis Club | Plovdiv

Фуутура | Спортна Благотворителна лига стартира с първите турнири

Фуутура | Тенис на маса подреждане 4 кръг – ясни са фаворитите за призовите  места
Фуутура | Тенис на маса подреждане 4 кръг – ясни са фаворитите за призовите места

Китайска доминация на световното по тенис на маса - Topsport.bg

Победа за Петър Тодоров в лигата на "Мега Спин" (ВИДЕО) | спортни новини от  insport.bg
Победа за Петър Тодоров в лигата на "Мега Спин" (ВИДЕО) | спортни новини от insport.bg

Денис Коджабашев с втора победа в квалификациите на турнира по тенис на маса  в Панагюрище - Спорт - Dsport.bg
Денис Коджабашев с втора победа в квалификациите на турнира по тенис на маса в Панагюрище - Спорт - Dsport.bg

Българските отбори на 26-о и 27-о място на европейското по тенис на маса |  спортни новини от insport.bg
Българските отбори на 26-о и 27-о място на европейското по тенис на маса | спортни новини от insport.bg

Тенис на маса: „Цариброд“ победи „Лужница“ – Far

Цецо Цонев шампион на ТОП 16 при любителите | Спортен клуб по тенис на маса  ДУНАВ Русе
Цецо Цонев шампион на ТОП 16 при любителите | Спортен клуб по тенис на маса ДУНАВ Русе

Мъжете от Спортен клуб по тенис на маса "Дунав" - Русе започват с четири  победи във Висшата лига - DUNAVMOST.com
Мъжете от Спортен клуб по тенис на маса "Дунав" - Русе започват с четири победи във Висшата лига - DUNAVMOST.com

Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра -  Chernomore
Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра - Chernomore

тенис на маса - Новини - Dsport

10-годишната Нина Николова от пернишкия клуб по тенис на маса "Металик"  стана вицешампион - zaPernik.com
10-годишната Нина Николова от пернишкия клуб по тенис на маса "Металик" стана вицешампион - zaPernik.com

Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца : Вестник Знаме - новини  Пазарджик и областта
Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца : Вестник Знаме - новини Пазарджик и областта

Три български деца са в Топ 10 на европейския тенис на маса - Паралел 43

Китай спечели всички златни медали в турнира по тенис на маса - Още спорт -  Лондон 2012 - Gong.bg
Китай спечели всички златни медали в турнира по тенис на маса - Още спорт - Лондон 2012 - Gong.bg