падина гребло петел тенис на маса финал 2019 световно беглец порой Даването

Играчът на STIGA и настоящият световен номер едно Fan Zhendong спечели 2019  Men's World Cup!
Играчът на STIGA и настоящият световен номер едно Fan Zhendong спечели 2019 Men's World Cup!

Най-доброто от Ма Лонг - подробно - Първият български сайт за тенис на маса

Четирима наши тенисисти играят днес на Асарел Оупън - По света и у нас -  БНТ Новини
Четирима наши тенисисти играят днес на Асарел Оупън - По света и у нас - БНТ Новини

МИНАЛИ СЪБИТИЯ | АРЕНА АСАРЕЛ

тенис на маса - Topsport.bg

Специални призове за новия българския талант в тениса на маса

Варненецът Шмидт взе медал от турнира на световните надежди по тенис на маса  - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Варненецът Шмидт взе медал от турнира на световните надежди по тенис на маса - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

тенис на маса Архиви - insport.bg

Младата надежда в тениса на маса – Цветелина Георгиева от клуб „Юнак“,  Ардино - Спорт
Младата надежда в тениса на маса – Цветелина Георгиева от клуб „Юнак“, Ардино - Спорт

Елитният тенис на маса се завръща в Панагюрище! - Спорт - Dsport.bg

Турнирът по тенис на маса "Асарел България Оупън" се завръща през септември  - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Турнирът по тенис на маса "Асарел България Оупън" се завръща през септември - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Харимото и Чън са големите победители от 2019 ITTF World Tour Asarel  Bulgaria Open - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Харимото и Чън са големите победители от 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Подкрепяме трима млади съзтезатели по тенис на маса.

На Световното по тенис на маса отбелязаха 50 години спортна дипломация  между Китай и САЩ
На Световното по тенис на маса отбелязаха 50 години спортна дипломация между Китай и САЩ

Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ  Новини
Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ Новини

Световният шампион победи олимпийския във финала на тенис на маса -  Topsport.bg
Световният шампион победи олимпийския във финала на тенис на маса - Topsport.bg

Китайска доминация в Панагюрище! Азиатците с четири титли на турнира по  тенис на маса! - Спорт - Dsport.bg
Китайска доминация в Панагюрище! Азиатците с четири титли на турнира по тенис на маса! - Спорт - Dsport.bg

63 милиона са наблюдавали турнира по тенис на маса в “Арена Асарел” през  август