начинаещ Доставка пети тк виа тенис стар резервен вещ Ърнест Шекълтън

Таланти на "Супер спорт" Варна спечелиха титлата на двойки на Държавното по  тенис - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Таланти на "Супер спорт" Варна спечелиха титлата на двойки на Държавното по тенис - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Новини - Българска федерация по тенис

клуб Виа Тенис Стар - Click and Play

Даниела Димитрова ТК “Виа Тенис Стар”, гр.София се класира на

VIA Tennis STAR - Siaran | Facebook

Кристиян Стефанов стана шампион на държавен турнир по тенис - Haskovo.info  - Всичко за Хасково
Кристиян Стефанов стана шампион на държавен турнир по тенис - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ -  pz-info
Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - pz-info

На Държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 16 години в Пазарджик  взеха участие над 90 състезатели - PA media
На Държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 16 години в Пазарджик взеха участие над 90 състезатели - PA media

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „...

Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже  - Tennis Diana
Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже - Tennis Diana

Maleeva Tennis Academy 18&U - Мила Георгиева стана втора до 16 години Мила  Георгиева стана втора на регионалния турнир до 16 години, провел се на  кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”. Момичетата
Maleeva Tennis Academy 18&U - Мила Георгиева стана втора до 16 години Мила Георгиева стана втора на регионалния турнир до 16 години, провел се на кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”. Момичетата

Марк Хаджижеков грабна титлата в 11 Вечерен турнир на ИТЛ -  Interactive-Tennis.com
Марк Хаджижеков грабна титлата в 11 Вечерен турнир на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Начало : Via Tennis Star / Via Tennis Star