Home

бутилка отклоняват мързел турнир по тенис на маса в китай 2018 съмнявам се задушаваща паша

БТА :: БФ и БС по тенис на маса и "София - евростолица на спорта" откриват  нови хоризонти за спорта с най-малката топка
БТА :: БФ и БС по тенис на маса и "София - евростолица на спорта" откриват нови хоризонти за спорта с най-малката топка

След историческите две победи Полина Трифонова бе спряна от китайка в Токио

NewBusiness.bg - Новини - 7 забавни факти за тениса на маса, които вероятно  не знаете
NewBusiness.bg - Новини - 7 забавни факти за тениса на маса, които вероятно не знаете

Калина Христова и Ивет Илиева спряха на четвъртфинал

спортни новини от insport.bg

Ще има нови шампиони на турнира по тенис на маса в Панагюрище - Topsport.bg

Осем състезатели от Топ 10 в света идват в Панагюрище

Китай владее тениса на маса с девета поредна световна титла

Константин Вътов най-добър при мъжете на Първия открит турнир по тенис на  маса „Сити 2018” в Кюстендил | Вяра - Информационен всекидневник на  Югозападна България
Константин Вътов най-добър при мъжете на Първия открит турнир по тенис на маса „Сити 2018” в Кюстендил | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Китай и Япония са победителите от турнира по тенис на маса в Панагюрище

Над 270 състезатели идват в Панагюрище за Международния турнир по тенис на  маса "Асарел България Оупън" (Asarel Bulgaria Open) - Индустриален клъстер  Средногорие
Над 270 състезатели идват в Панагюрище за Международния турнир по тенис на маса "Асарел България Оупън" (Asarel Bulgaria Open) - Индустриален клъстер Средногорие

Дерби в шамионата по тенис на маса - Topsport.bg

Две български победи в първия ден на турнира по тенис на маса в Панагюрище

Директорката на социален център Милена Мачканова спечели първия турнир по  тенис на маса за дами в Долна баня | Вяра - Информационен всекидневник на  Югозападна България
Директорката на социален център Милена Мачканова спечели първия турнир по тенис на маса за дами в Долна баня | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Oborishte.bg

Треньор по тенис на корт спечели турнир по тенис на маса в Кюстендил -  Кюстендил - DarikNews.bg
Треньор по тенис на корт спечели турнир по тенис на маса в Кюстендил - Кюстендил - DarikNews.bg

Осем от топ 10 на света идват на турнира в Панагюрище

Три титли за Китай и една за Япония на турнира по тенис на маса - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Три титли за Китай и една за Япония на турнира по тенис на маса - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Китайска доминация на световното по тенис на маса - Topsport.bg

Чън Мън спечели олимпийската титла по тенис на маса при жените

Китай спечели олимпийската титла в отборния турнир по тенис на маса за жени  - bulgarian.cri.cn
Китай спечели олимпийската титла в отборния турнир по тенис на маса за жени - bulgarian.cri.cn

Тенис на маса Поморие

Зъболекар е първият победител в турнира по тенис на маса за Купата на МБАЛ  „Св. Панталеймон” | infoPleven - новини от Плевен
Зъболекар е първият победител в турнира по тенис на маса за Купата на МБАЛ „Св. Панталеймон” | infoPleven - новини от Плевен

Турнирът по тенис на маса в Панагюрище засега ще се проведе по график -  Спорт - БНР Новини
Турнирът по тенис на маса в Панагюрище засега ще се проведе по график - Спорт - БНР Новини