Църквата сблъскване разбъркайте 2 могили тенис на маса домашна работа зелен плашиш

Трето място за отбора на СКТМ „Юнак“ във временното класиране на Висша  лига-жени – Арда нюз
Трето място за отбора на СКТМ „Юнак“ във временното класиране на Висша лига-жени – Арда нюз

„Асарел-Медет“ стартира с две победи и две загуби новия сезон от Висшата  лига по тенис на маса - Спорт - Dsport.bg
„Асарел-Медет“ стартира с две победи и две загуби новия сезон от Висшата лига по тенис на маса - Спорт - Dsport.bg

Да подкрепим младите надежди от клуба по тенис на маса в Две могили!!! |  Facebook
Да подкрепим младите надежди от клуба по тенис на маса в Две могили!!! | Facebook

Ученици от Перник и Две могили са №1 в тениса на маса

80 участници на Мини Балканското по тенис на маса в Ардино, Молдова и Две  могили най-добри на турнира в памет на Джофи - 24rodopi.com
80 участници на Мини Балканското по тенис на маса в Ардино, Молдова и Две могили най-добри на турнира в памет на Джофи - 24rodopi.com

Две могили завоюва 3 медала на международен турнир по тенис на маса -  Статии - sever.bg
Две могили завоюва 3 медала на международен турнир по тенис на маса - Статии - sever.bg

Силно представяне на СКТМ Варна 2015 на държавното по тенис на маса до 15  г. в Горна Оряховица
Силно представяне на СКТМ Варна 2015 на държавното по тенис на маса до 15 г. в Горна Оряховица

ОСК - Две могили спечели републиканска титла по тенис на маса - Статии -  sever.bg
ОСК - Две могили спечели републиканска титла по тенис на маса - Статии - sever.bg

Шампионска титла за „Юнак“ и от Държавното по тенис на маса до 21 години -  Asenovgrad.NET
Шампионска титла за „Юнак“ и от Държавното по тенис на маса до 21 години - Asenovgrad.NET

Златен и 2 сребърни медала за Спортен клуб по тенис на маса Две могили от  индивидуален детски турнир в Горна Оряховица - Rousse.Info - Новини и  събития от Русе и Русенска област
Златен и 2 сребърни медала за Спортен клуб по тенис на маса Две могили от индивидуален детски турнир в Горна Оряховица - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Четири момичета от Две могили са на световно първенство по тенис на маса в  Малта - YouTube
Четири момичета от Две могили са на световно първенство по тенис на маса в Малта - YouTube

Тенисистка от Две могили дебютира с победа за националния женски тим -  Вестник Утро
Тенисистка от Две могили дебютира с победа за националния женски тим - Вестник Утро

6 държавни медала за тениса на маса в Две могили - Вестник Утро

СКТМ „Асарел-Медет“ стартира с две победи и две загуби новия сезон от  Висшата лига по тенис на маса - Платена публикация - Дарик
СКТМ „Асарел-Медет“ стартира с две победи и две загуби новия сезон от Висшата лига по тенис на маса - Платена публикация - Дарик

С по две победи и две загуби стартираха сезона във Висшата лига по тенис на  маса състезателите на СКТМ Асарел-Медет
С по две победи и две загуби стартираха сезона във Висшата лига по тенис на маса състезателите на СКТМ Асарел-Медет

Девойки от Две могили отиват на Световното първенство по тенис на маса -  DUNAVMOST.com
Девойки от Две могили отиват на Световното първенство по тенис на маса - DUNAVMOST.com

Висшата лига по тенис на маса стартира в „Арена Асарел" - Спорт - Dsport.bg

Медалистка от ученически игри отказала оферта от Турция

Oborishte.bg

Спортен клуб по тенис на маса „Юнак“ Ардино спечели шампионската титла на  България - Новини
Спортен клуб по тенис на маса „Юнак“ Ардино спечели шампионската титла на България - Новини